مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی گفت: همه مدیران دستگاه‌های اجرایی موظفند پاسخگوی مردم و خبرنگاران باشند.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی گفت: همه مدیران دستگاه‌های اجرایی موظفند پاسخگوی مردم و خبرنگاران باشند.

به گزارش جامعه روابط عمومی به نقل از تسنیم، عباس‌علی بهاری شامگاه سه شنبه در نشست مشترک مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی و مدیران رسانه‌های استان خراسان جنوبی اظهار داشت: در حوزه روابط عمومی باید بیشتر تلاش شود و برای انعکاس اخبار به وزارتخانه‌ها نیز اقدام شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی افزود: سیاست‌هایی که در هفته دولت مدیران دستگاه‌های اجرایی اجرا می‌کنند باید در راستای هم افزایی باشد و تبیین خدمات چهل ساله نظام حتماً مدنظر باشد و از انتشار کتاب و پوستر جز در موارد ضروری خودداری شود.

وی با اشاره به اینکه پاسخگویی، کارآمدی و شفافیت شعار دولت در هفته دولت است گفت: دستگاه‌های اجرایی برنامه‌ریزی کنند جلسات را با حضور نخبگان، دانشجویان و معتمدین برگزار کنند.

بهاری ادامه داد: در هفته دولت همه مدیران دستگاه‌های اجرایی موظف هستند پاسخگوی مردم و خبرنگاران باشند و به سؤالات و انتقادات به صورت شفاف پاسخ داده شود.

مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی افزود: از مدیران درخواست می‌شود با ستاد نمازجمعه هماهنگی داشته باشند و در سخنرانی قبل از خطبه‌های نماز جمعه با مردم صحبت کنند و فیلم‌های کوتاه از عملکرد خود که جنبه ملی دارد تهیه کرده و در سایت خبری استانداری گذاشته شود.

روابط عمومی ورسانه را دوبال هماهنگ برای توسعه وپیشرفت در عرصه ارتباطات

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات خراسان جنوبی نیز در این جلسه با اشاره به تداخل برخی از جلسات وعدم هماهنگی در این راستا اظهارداشت: روابط عمومی‌‌های ادارات در نظر داشته باشند بهترین زمان نشست خبری بین ساعت ۹ تا ۱۲ است که بدلیل محدودیت خبرنگار در برخی رسانه ها این مهم مدنظر باشد.

وی با بیان کرد: نشست‌های خبری بهتر است تک موضوعی باشد و متأسفانه شاهد هستیم در یک نشست بیش از ده موضوع مطرح می‌شود.

محمد قربانی بیان کرد: سرعت انتشار کانال‌های خبری زیاد است اما دقت و صحت خبرها پایین است و برخی خبرها اصلاً رصد نمی‌شود و بازخورد ندارد.

مدیر خبرگزاری تسنیم در استان خراسان جنوبی گفت: روابط عمومی ورسانه را دوبال هماهنگ برای توسعه وپیشرفت در عرصه ارتباطات خواند وگفت:امروز باید مدیران روابط عمومی به ابزارها و دانش لازم در عرصه خبر والزامات آن آشنا باشند.

جامعه روابط عمومی