ششمین دوره انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان غربی برگزار و اعضای جدید این شورا مشخص شدند.

به گزارش برنا آذربایجان غربی، حسام شیرازه محبت صبح امروز در جلسه ششمین دوره انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان غربی که در محل استانداری ترتیب یافت، با بیان اینکه جایگاه شورای روابط عمومی در کشور ارتقا یافته است، گفت: در آغاز شروع به کار این شورا، نواقص زیادی وجود داشت اما با همراهی و همکاری اعضا، ساختار خوبی شکل گرفته و اخیرا نیز اساسنامه شورای هماهنگی روابط عمومی ها برای اجرا از طرف وزارت کشور به استانداریها ابلاغ شده است.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان غربی با در ادامه با اشاره به تحریم های اخیر آمریکا علیه کشورمان ایجاد نا امیدی در کشور اظهار کرد: مخالفین و معاندین نظام به شدت در حال پمپاژ فضای ناامیدی در جامعه هستند و اینجا نقش روابط عمومی ها در ایجاد امید در جامعه پررنگ تر از گذشته احساس می شود.

وی گفت: با اقداماتی که کارگزاران نظام بعد از پیروزی انقلاب اسلامی انجام داده اند، اخبار امیدوارکننده کم نیستند و باید در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی موفقیت های کشور برای مردم بیش از گذشته بیان شود.

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و اجرای برنامه های مختلف به این مناسبت، عنوان کرد: افتخار به گذشته و امید به آینده باید سرلوحه امور و اخبار روابط عمومی ها قرار بگیرد.

شیرازه محبت؛ تبریک فرارسیدن هفته دولت با اشاره به افتتاح طرح های مختلف به این مناسبت در استان بیان کرد: امسال در هفته دولت، افتتاح پروژهای مختلف باید یک پیوست فرهنگی و رسانه ای نیز داشته باشد تا روند کار کامل به اطلاع مردم برسد، ضمن آنکه از هرگونه هزینه های اضافی باید پرهیز شود.

وی در ادامه با اشاره به تدوین سند راهبردی روابط عمومی که در آذربایجان غربی انجام شد، اظهار کرد: این سند که با تلاش تعدادی از مسئولان روابط عمویم دستگاه های اجرایی استان تدوین و به عنوان یک نمونه برجسته و بی نظیر در سطح کشور انتخاب شده است و باید در دوره جدید به فکر اجرایی شدن آن باشیم.

۱۵ کاندیدا انتخابات هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی ها معرفی و در نهایت با رای گیری انجام شده، اعضای هیئت رئیسه بازرس و خزانه دار شورای هماهنگی روابط عمومی ها انتخاب شدند.

بر این اساس، علی افشانی مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان با اخذ ۳۸ رای، ناصر ناصری قامت مسئول روابط عمومی راه و شهر سازی استان با اخذ ۳۶ رای ، محمد دیبایی مسئول روابط عمومی جهاد کشاورزی استان با اخذ ۳۳ رای ، روحینا مجیدی مسئول روابط عمومی راهداری حمل و نقل جاده ای استان با اخذ ۳۲ رای ، اکبر ابوالفتحی مسئول روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه با اخذ ۳۰ رای، سجاد خوبدل مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان با اخذ ۳۰ رای ، ناصر مقدسی مسئول روابط عمومی شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه ارومیه با اخذ ۲۴ رای به عنوان اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های آذربایجان غربی انتخاب شدند.

ضمن آنکه، علی عزت اله زاده مسئول روابط عمومی ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با ۲۰ رای و اصغر حسامی مسئول روابط عمومی مدیریت شعب بانک توسعه تعاون استان با ۱۸ رای به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند.

شایان ذکر است در این انتخابات ، امیر مهر کیا مسئول روابط عمومی شرکت پست استان با ۳۴ رای به عنوان بازرس، مهدی علیزاده مسئول روابط عمومی بازرسی استان با ۱۶ رای بازرس علی البدل و محمد صبوری مسئول روابط عمومی شرکت گاز استان نیز با ۳۷ رای به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.

جامعه روابط عمومی