ارائه طرح های نوآورانه و مبتنی بر خلاقیت ضرورت فراموش شده روابط عمومی های استان برای برقراری ارتباط با مخاطبان و مردم است.

مدیرکل روابط عمومی و دبیر شورای اطلاع رسانی گلستان گفت: ارائه طرح های نوآورانه و مبتنی بر خلاقیت ضرورت فراموش شده روابط عمومی های استان برای برقراری ارتباط با مخاطبان و مردم است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، علی یازرلو روز چهارشنبه در نشست کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات هفته دولت گلستان اظهار داشت: متاسفانه روابط عمومی ها به فعالیت های سنتی و بدون نوآوری مشغول هستند و نتوانسته اند خدمات و عملکردهای دولت را به موقع و با زبان ساده به گوش مردم برسانند.

وی بیان کرد: انباشت اطلاعات و محدود کردن خبررسانی اقدامات دولت به یک هفته یا دهه خاص موجب شده انبوهی از پیام ها، خبرها و عکس ها در رسانه ها و فضای مجازی منعکس شود که این یک روال منطقی نبوده و باید در طول سال استمرار داشته باشد.

به گفته وی، یکی از کارهایی که روابط عمومی ها باید انجام دهند ، توزیع اطلاع رسانی عملکرد دستگاه ها در همه ایام سال و کاهش بار اخبار در مدت زمان کوتاه است.

یازرلو ادامه داد: تعیین جامعه هدف برای ارائه اخبار و اطلاعات از طریق روابط عمومی دستگاه ها یکی از راهکارهای موثر نفوذ به موقع اطلاعات در مخاطبین است که متاسفانه در استان به این موضوع بی توجهی می شود.

وی گفت: در عصر حاضر مردم با بمباران اخبار مواجه هستند و لازم است اطلاعات مورد نظر دستگاه ها با برنامه ریزی دقیق به گروه های هدف منعکس شود.

جامعه روابط عمومی