دوره‌های آموزشی این دفتر از 3 دوره روزنامه‌نگاری مقدماتی و تکمیلی، گرافیک مطبوعاتی و عکاسی به 6 دوره افزایش یافته است. این دوره‌های جدید عبارتنداز: «مدیریت رسانه، «بازاریابی و تبلیغات» و «روزنامه‌نگاری چند رسانه‌ای»

نخستین همایش سراسری خانه‌های مطبوعات و رسانه‌ای استان‌های کشور با حضور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی و دیگر مدیران کل این معاونت در روز پنجشنبه ۲۵ مرداد ماه ۱۳۹۷ در باغ زیبا برگزار شد.

در این همایش، حمید ضیایی‌پرور، مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها ضمن برشمردن فعالیت‌های این دفتر به راه‌اندازی نخستین دوره روزنامه‌نگاری چند رسانه‌ای اشاره کرد.

وی افزود در این دوره، سرفصل‌های جدیدی همچون اینفوگرافیک، موشن‌گرافیک، رسانه‌های اجتماعی، موبایل ژورنالیسم و پادکست اضافه شده و ضمنً اینکه آموزش همه نرم‌افزارهای مربوط به ویرایش فیلم، صدا و عکس نیز گنجانده شده است.

مدیرکل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها اظهار کرد: در سال جدید تا کنون سه دوره آموزش در استان‌های خراسان شمالی، یزد و خراسان جنوبی برگزار شده است و همچنین ۸ جشنواره استانی نیز توسط کارشناسان این دفتر مورد داوری قرار گرفته است.

دکتر ضیایی‌پرور در ادامه گفت که: دوره‌های آموزشی این دفتر از ۳ دوره روزنامه‌نگاری مقدماتی و تکمیلی، گرافیک مطبوعاتی و عکاسی به ۶ دوره افزایش یافته است. این دوره‌های جدید عبارتنداز: «مدیریت رسانه، «بازاریابی و تبلیغات» و «روزنامه‌نگاری چند رسانه‌ای»

جامعه روابط عمومی