استاندار مرکزی در نشست شورای روابط عمومی های استان مرکزی : روابط عمومی ها به عنوان تریبون نهادهای دولتی اطلاع رسانی شفاف را سرلوحه کار قرار دهند.

به گزارش جامعه روابط عمومی به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ استاندار مرکزی در نشست شورای روابط عمومی های استان مرکزی در استانداری گفت در آستانه هفته دولت نیاز است که روابط عمومی ها به عنوان تریبون نهادهای دولتی اطلاع رسانی شفاف را سرلوحه کار قرار دهند.

آقازاده گفت: هجمه و مشکلاتی که وجود دارد ناشی از ضعف در انعکاس عملکرد واقعی بخش های مختلف است.

وی افزود : روابط عمومی با حوزه فعالیت حساس، پل ارتباطی صمیمانه بین مردم و مسئولان برای افزایش اطمینان و نشاط اجتماعی محسوب می شوند.

استاندار همچنین کار روابط عمومی ها را فراتر از تمجید و بزرگنمایی دستگاه ها و مدیران دانست و گفت: باید با انعکاس به موقع و شفاف مسایل به تکالیفشان عمل کنند.

آقازاده افزود: روزانه پنج میلیون نفر به دوایر دولتی و نیمه دولتی در سراسر کشور مراجعه می کنندکه حفظ و تقویت رضایتمندی آنان از خدمات امری ضروری است.

استاندار مرکزی افزود: بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی امسال باید زیبنده این نظام ولایی برگزار شود و دستاوردهای انقلاب اسلامی باید به بهترین شکل برای مردم تشریح شود و زمینه اعتماد عمومی افزایش یابد.

مدیرکل صدا و سیما استان مرکزی نیز در این نشست گفت: در برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تلاش می شود گوشه ای از دستاوردهای انقلاب اسلامی برای مردم و به ویژه نسل جوان ارائه شود.

آذردشتی افزود: ۱۷۴ برنامه در صدای مرکز شبکه آفتاب برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تدارک شده است که یک سوم این برنامه ها به مرحله تولید رسیده است.

وی گفت: ۲۰۲ برنامه در سیما شبکه آفتاب، ۱۲ هزار مطلب درباره فضای مجازی با زیر مجموعه عکس، پست، عکس نوشته و اینفوگرافی در نظر گرفته شده است.

مدیرکل صدا و سیما استان مرکزی گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی فراوان است و حسن ارائه آن به مردم موجب شکرگزاری، افزایش روحیه امید و خودباوری می شود.

آذردشتی افزود: مستند شهدای حرم و سرداران شهید، تحلیل سیاسی در قالب گفت و گو و راه اندازی کانال آفتاب انقلاب از دیگر برنامه های تدارک شده برای بزرگداشت سالگرد انقلاب اسلامی است.

فرمانده انتظامی استان هم در این جلسه با اشاره به وظایف روابط عمومی ها گفت اطلاع رسانی هدفمند و صادقانه نقش نظارتی بر عملکرد مدیران و تحقق اهداف سازمانی از اولویت های این حرفه است.

سردار عزیزی گفت:همکاری هوشمندانه و برنامه محور روابط عمومی ها با مطبوعات و رسانه ها از انتشار شایعات و ایجاد التهاب و جو روانی در جامعه می کاهد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: بسط و توسعه امنیت پایدار وظیفه ای ملی و همگانی است و تحقق امنیت پایدار در گرو مشارکت همه دستگاه ها در تولید امنیت است.

جامعه روابط عمومی