نخستین جشنواره بندر و رسانه با شناخت برگزیدگان در خرمشهر به کار خود پایان داد و خبرگزاری مهر موفق به کسب یک عنوان شد.

نخستین جشنواره بندر و رسانه با شناخت برگزیدگان در خرمشهر به کار خود پایان داد و خبرگزاری مهر موفق به کسب یک عنوان شد.

به گزارش جامعه روابط عمومی ، آئین اختتامیه نخستین جشنواره بندر و رسانه عصر امروز در آمفی تئاتر بندر و دریانوردی خرمشهر برگزار شد.

در بخش گزارش «بازگشت کشتی های بزرگ به بنادر خرمشهر و آبادان….» از سمانه واحدی راد از نشریه حمل و نقل عنوان نخست، گزارش «نجات روی آب/ غریق نجات از حس و حالشان می گویند» از سیده فاطمه هلالات خبرنگار دیدارپرس، مقام دوم و «مهار تانکر آتش گرفته ۱۵ هزار تنی» از محسن یوسفی خبرنگار خبرگزاری فارس مقام سوم را کسب کرد.

کمیله حجازی خبرنگار خبرگزاری ایرنا برای خبر «۹۲ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی در بنادر کشور جذب شد» و عباس عامریان خبرنگار خبرگزاری تسنیم برای خبر «مشارکت بندر خرمشهر در تامین آب شرب بخشی از روستاها» به ترتیب مقام های اول و دوم بخش خبر را از آن خود ساختند.

در بخش تیتر نیز تیتر «آتش نشانی، عطش جام رمضان را فرو نشاند» از حبیب الله بهرامی از روزنامه توسعه جنوب رتبه دوم و تیتر «آتش آب با مشارکت بندر خرمشهر فرو نشست» از فاطمه رکن الدینی از روزنامه تجارت جنوب مقام نخست را کسب کرد .

هیئت داوران در بخش عکس نیز «امین انصاری» را به عنوان رتبه نخست معرفی کرد.

در بخش گزارش های خبری صدا و سیما نیز رتبه نخست به سیما نفر، رتبه دوم به گزارش نوید سالم زاده و رتبه سوم به صورت مشترک به فرشاد آقایی و فاطمه بوارده تعلق گرفت.

جامعه روابط عمومی