در نشست مدیران روابط عمومی ادارات و نهادهای استان لرستان با مدیرکل صداوسیمای مرکز راهکارهای تبیین مناسب برنامه های نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بررسی شد.

در نشست مدیران روابط عمومی ادارات و نهادهای استان لرستان با مدیرکل صداوسیمای مرکز راهکارهای تبیین مناسب برنامه های نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بررسی شد.

به گزارش جامعه روابط عمومی به نقل از صداوسیمای مرکز لرستان دراین جلسه مدیرکل مرکز لرستان با اعلام اینکه در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی هستیم،گفت: باید با تبادل نظر،هم اندیشی و هم افزایی رسانه استانی صداوسیما و دستگاه های اجرایی استان و با هدف ایجاد امید و نشاط درجامعه،برنامه های بزرگداشت این رویداد مهم را به خوبی و درشان نظام مقدس جمهوری اسلامی دراستان لرستان برگزارکنیم.

محمد بازوند تجدید بنای تفکرانقلابی و اسلامی، تلفیق دین و سیاست ،طرح مکتب اسلام به عنوان یک نظام سیاسی پویا و نیز فرا شیعی، فرا دینی و فراملی بودن را از شاخصه ها و وجه تمایز انقلاب اسلامی از سایر انقلاب ها برشمرد و گفت: در کنار خدمات بی شمار در حوزه های مختلف ، استقلال سیاسی و رهایی ملت ایران از یوغ استعمارمهمترین دستاورد انقلاب اسلامی در حوزه سیاسی و اجتماعی می باشد.

مدیرکل صداوسیمای مرکز لرستان با اشاره به توطئه ها و نقشه های دشمنان و بدخواهان برای بدبین کردن مردم به انقلاب اسلامی افزود: بنا داریم کارنامه انقلاب را در ۴۰ سالگی آن به سمع و نظر مردم برسانیم و در همین راستا درحوزه مستند، پویانمایی، فیلم تلویزیونی(تله فیلم)،سیما،صدا، فضای مجازی و خبر خدمات نظام به مردم و دستاوردهای انقلاب اسلامی را با زبان هنر و ابزار رسانه به اطلاع مخاطبان خواهیم رساند.

در ادامه این نشست مدیران روابط عمومی ادارات و نهادهای استان لرستان هم به بیان دیدگاه ها و راهکارهای خود به منظور تعامل با صداوسیمای مرکز لرستان برای برگزاری مناسب برنامه های نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دراستان پرداختند.

جامعه روابط عمومی