اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان بناب با برگزاری نخستین مجمع عمومی و انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های این شهرستان انتخاب و مشخص شدند.

به گزارش جامعه روابط عمومی به نقل از فارس، امین رفیعی فرماندار بناب امشب در این نشست طی سخنانی اظهار کرد: نقش روابط عمومی ها در تبیین اهداف والای نظام و انقلاب اسلامی ستودنی است و باید با عنایت مسئولان دست اندرکار جایگاه روابط عمومی در ادارات و نهادها به عنوان یک مرکز تأثیرگذار و نبض فعال هر اداره ارتقاء یابد.

وی افزود: روابط عمومی‌ها به عنوان مشاورانی امین و شریان حیاتی ادارات به شمار می روند که اگر بتوانند به نحو شایسته و مطلوب ایفای نقش کنند، شاهد رشد و پیشرفت و رضایت مندی مردم از آن ها خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در بیان عملکرد همواره در سطح استان ضعف داریم؛ تصریح کرد: از لحاظ فعالیت و تلاش و عملکرد جزو استان های اول در کشور هستیم ولی در بیان این عملکرد ضعف زیادی داریم و این مختص چند دستگاه خاص نیست و در اکثر سازمان ها و ادارات این نقص را شاهد هستیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب خاطرنشان کرد: در شرایط فعلی فضایی در جامعه حاکم شده است که برخی اشخاص اگر خوشبینانه نگاه کنیم آگاهانه و اگر بدبینانه نگاه کنیم به صورت مغرض و فریب خورده در راستای تخریب عملکردهای نظام قدم برمی دارند که خوشبینانه نگاه کنیم فریب خورده و اگر بدبینانه نگاه کنیم، معاند هستند!

رفیعی سپس با اشاره به نقش بسیار مهم و تأثیرگذار روابط عمومی در هر اداره و ارگانی اذعان کرد: مدیران روابط عمومی بایستی با جایگاه ارزشمند و رفیع روابط عمومی در سازمان آشنا باشند و من معتقدم روابط عمومی چشم بینای سازمان خود و کانال ارتباطی بین سیستم اداری، مطبوعات، رسانه ها و مردم است و نقش بسیار مهمی در تنویر افکار عمومی دارد و روابط عمومی ها باید به علم روز ارتباطات مسلط باشند.

وی تأکید کرد: رؤسای ادارات بایستی به نقش پراهمیت روابط عمومی در سازمان اهمیت بدهند و امید است این مسأله نهادینه شود و شما مدیران روابط عمومی ها نیز بایستی به شناساندن جایگاه روابط عمومی کمک کنید و روحیه مطالبه گری داشته باشید و ما هم کمک خواهیم کرد این جایگاه به خوبی تبیین شود و در جلسه آتی شورای اداری شهرستان به موضوع روابط عمومی تأکید خواهم کرد.

این گزارش حاکی است، در این نشست بعد از انجام رأی گیری با حضور ۵۲ نفر از مسئولان روابط عمومی‌های حاضر در نهایت امین عبداالجباری، جاوید بنابیان، داود پورملااقدم، بهرام پیری، رضا رضاقلیان، علیرضا قاسمی و سرکار خانم رضایی به عنوان اعضای اصلی و همچنین نورالله خیری و غلامرضا امامعلی‌زاده به عنوان اعضای علی البدل شورای هماهنگی روابط عمومی‌های شهرستان بناب انتخاب شدند.

جامعه روابط عمومی