رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران گفت: روابط عمومی‌های شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران باید به سمت پیاده‌سازی بسترهای الکترونیکی حرکت کنند.

به گزارش جامعه روابط عمومی ،‌ محمد ناصری در دومین نشست هم‌اندیشی و هماهنگی روابط عمومی ستاد تهران و مناطق عملیاتی شرکت نفت فلات قاره ایران افزود: با توجه به شرایط حاکم بر کشور و اعمال تحریم‌های ظالمانه غرب علیه کشورمان که بیشترین تاکید آن بر روی صنعت نفت است، ناچار به صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌ها هستیم.

وی افزود: یکی از بهترین اقداماتی که در این شرایط می‌توان انجام داد حرکت به سمت پیاده‌سازی بسترهای الکترونیکی در روابط عمومی‌های شرکت‌های تابعه است؛ برای این منظور استفاده از زیرساخت‌های IT و بهره‌برداری هرچه بیشتر از فناوری‌‌ها، علاوه بر اینکه روابط عمومی‌ها را بیشتر به علم روز نزدیک می‌کند گام مهمی در جهت کاهش هزینه‌ها محسوب می‌شود.

ناصری با بیان اینکه متاسفانه در کشور ما تنها بر روی نقاط ضعف تمرکز می‌شود، گفت: به طور کلی این موضوع بر روحیه همکاران و همه افراد جامعه تاثیر گذاشته و به نظر من بهترین زمان است که ما به عنوان روابط عمومی با معرفی دستاوردها و اقدامات مثبت به امیدآفرینی در جامعه پرداخته و به بهبود شرایط جامعه کمک کنیم.

وی افزود: وظیفه ما در این حوزه، ایجاد آرامش، علاقه و شرایط خوب برای خود و جامعه است و به همین دلیل ناگزیریم با تاکید بیشتر بر بسترهای الکترونیکی و IT، به دلیل سرعت و قدرت مانور بیشتر آنها به این سمت حرکت کنیم.

بنابراین گزارش، دومین نشست هم‌اندیشی و هماهنگی روابط عمومی ستاد تهران و مناطق عملیاتی سوم مردادماه با حضور محمد ناصری، رییس روابط عمومی شرکت ملی نفت ایران، بهرام نریمانیان، رییس روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران و جمعی از کارکنان روابط عمومی این شرکت در سالن کنفرانس طبقه ۱۴ ستاد تهران برگزار شد.

جامعه روابط عمومی