رسانه‌ها باید با توجه به مسائل سیاسی، اقتصادی واجتماعی جامعه با مردم شفاف باشند. عده‌ای که با نظام جمهوری اسلامی ایران عناد دارند از ابتدا به دنبال ناامید کردن مردم بودند که با راهکارهای ویژه رسانه‌ها و تزریق امید به جامعه این مشکلات برطرف می‌شود.

سرپرست خبرگزاری برنا اصفهان با اشاره به اینکه رسانه در جامعه کنونی با کسی تعارف ندارد، گفت: رسانه‌ها باید با توجه به مسائل سیاسی، اقتصادی واجتماعی جامعه با مردم شفاف باشند. عده‌ای که با نظام جمهوری اسلامی ایران عناد دارند از ابتدا به دنبال ناامید کردن مردم بودند که با راهکارهای ویژه رسانه‌ها و تزریق امید به جامعه این مشکلات برطرف می‌شود.

به گزارش جامعه روابط عمومی به نقل از خبرگزاری برنا ، صبح امروز نشست مدیران روابط عمومی‌ ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌‌های استان اصفهان با حضور احسان شاه‌علی معاون توسعه منابع انسانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان و محمد پاکروان مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در تالار افتخارات سرای ورزشکاران برگزار شد.

مهدی تکابی در این نشست با اشاره به اینکه ۲ ماه است سرپرستی خبرگزاری برنا اصفهان به او واگذار شده است، اظهار کرد: وظیفه ذاتی و اصلی روابط عمومی‌ها، انعکاس عملکرد مسئولان است.

وی ادامه داد: چندی پیش اصفهان میزبان مجمع سراسری سرپرستان برنا بود. نکته ظریفی که در این مجمع سراسری مطرح شد این بود که اکثر نمایندگان استان‌ها خود را جدا از اداره کل ورزش و جوانان استان خود و روابط عمومی آن می‌دانستند و ولی این شرایط در اصفهان حاکم نیست که از این بابت از دیگر استانها جلوتر هستیم.

سرپرست خبرگزاری برنا اصفهان با اشاره به اینکه رسانه در جامعه کنونی با کسی تعارف ندارد، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها باید با توجه به مسائل سیاسی، اقتصادی واجتماعی جامعه با مردم شفاف باشند. عده‌ای که با نظام جمهوری اسلامی ایران عناد دارند از ابتدا به دنبال ناامید کردن مردم بودند که با راهکارهای ویژه رسانه‌ها و تزریق امید به جامعه این مشکلات برطرف می‌شود.

تکابی افزود: اخبار منفی و کذب در فضای مجازی زیاد است که تاثیر بدی بر جامعه دارد به همین دلیل و بر اساس ذهنیتی که از این فضا داشتم سرپرستی خبرگزاری برنا اصفهان را قبول کردم و قرار است ساختار جدیدی در این خبرگزاری ایجاد کنم.

وی ادامه داد: تیم جدید خبرگزاری برنا اصفهان پویا است و قرار شده که از سیاه‌نمایی‌ها عبور کند و خبرهای امیدوار کننده را به مردم بدهد.

سرپرست خبرگزاری برنا اصفهان با اشاره به کمبود اعتبار و نیروی انسانی در این خبرگزاری گفت: هنرمندی رسیدن به موفقیت با امکانات کم است.

تکابی معتقد است: با توجه به تاثیر فضای مجازی، مسئولان دولت به طور مستقیم با مردم گفت و گو می‌کنند مثلا وزیر ارتباطات هر روز صبح در پیج اینستاگرام خود، با مردم ارتباط برقرار می کند. وزیر بهداشت و وزیر امور خارجه همین روال را در پیش گرفته‌اند.

وی در ادامه روابط عمومی‌ها را ویترین سازمان‌ها دانست و تصریح کرد: اهمیت روابط عمومی در موفقیت یک سازمان بسیار زیاد است.

سرپرست خبرگزاری برنا اصفهان با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاری برای روابط عمومی ضروری است، اظهار کرد: روابط عمومی‌ها باید علاوه بر پوشش اخبار ورزش شهرستان خود، دیگر رویدادهای مربوط به فرمانداری و شهرداری شهرستان‌هایشان را برای رسانه‌ها ارسال کنند.

تکابی ادامه داد: آمار بازدیدکنندگان برنا نسبت به چند ماه گذشته افزایش چشمگیری داشته چون خبرنگاران حرفه ای در تیم برنا حضور دارند و در کنار این تیم نیروهای جوان هم جذب شده‌اند که در حال آموزش هستند.

جامعه روابط عمومی