جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان در محل سالن اجتماعات استانداری با حضور استاندار محترم و رئیس بازرسی کل استان و رئیس اداره کل روابط عمومی استانداری و همچنین مدیران و مسئولین روابط عمومی کلیه دستگاههای اجرایی برگزار شد.

به گزارش جامعه روابط عمومی روابط عمومی روز چهار شنبه مورخ ۹۷/۴/۲۷ جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای اجرایی استان در محل سالن اجتماعات استانداری با حضور استاندار محترم و رئیس بازرسی کل استان و رئیس اداره کل روابط عمومی استانداری و همچنین مدیران و مسئولین روابط عمومی کلیه دستگاههای اجرایی برگزار شد.

در این همایش استاندار خراسان شمالی در سخنان خود به نقش مهم مدیران و مسئولین روابط عمومی در دستگاههای اجرایی اشاره کرده و از آنها خواستند تا به عنوان حلقه واسط بین مسئولان و مردم ، تلاش کنند تا اختلاف ها و انتقادها و گلایه های مردم نسبت به مدیران و مسئولان ، اطلاع رسانی شود و همچنین اقدامات مسئولان برای مردم بازگو و تبیین شود.

وی همچنین اظهار داشتند تقویت ارتباط با مردم، تکریم ارباب رجوع و تشکیل میز خدمت و نهادینه سازی آزادی بیان و آزادی پس از بیان ، از مهمترین انتظارات روابط عمومی دستگاههای اجرایی می باشد.

جامعه روابط عمومی