مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی ضمن حضور در بین مدیران روابط عمومی ادارات کل استان به ایراد سخن پرداخت

به گزارش جامعه روابط عمومی ، مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی ضمن حضور در بین مدیران روابط عمومی ادارات کل استان به ایراد سخن پرداخت.

محسن نصرپور ضمن اشاره به اینکه امسال در چهلمین سالگرد باشکوه انقلاب اسلامی قرار داریم و آغاز دهه پنجم انقلاب را جشن می گیریم گفت:

در استان ستادهایی بدین منظور فعال شده و ما وظیفه داریم اهداف ، عملکرد و دستاوردهای انقلاب را برای نسل جوان و عموم مردم تبیین نماییم.

نصرپور ادامه داد: اینکه انقلاب اسلامی ایران چه دستاوردهای ظاهری در ابعاد زندگی اجتماعی و رفاهی مردم داشته است ، از جمله وظایف رسانه ها وروابط عمومی ها و حوزه های فرهنگی و تبلیغی است که باید با ابزار رسانه و هنر به آنها پرداخته شود .

- سال گذشته عمده اقداماتی که دستگاهها و ادارات در بحث افتتاحیه ها و خدماتی که به مردم ارائه میکنند انجام دادند در رسانه ها انعکاس مناسب نداشت. ضمن اینکه بایستی گزارشات درست و صادقانه و هنرمندانه باشد.

مدیر کل صدا و سیمای خراسان رضوی خاطر نشان کرد: ما از ابتدای شهریور امسال آماده ایم فیلم های مستند ساخته شده ادارات را در زمینه اقدامات و خدماتی که دستگاه آنها در طول انقلاب به مردم ارائه داده اند ، بطور رایگان از شبکه استانی نمایش دهیم به شرط آنکه در قالب های ۵ دقیقه ای و ۲۵ دقیقه ای باشد .

وی گفت: ضرورت دارد در موضوع تبیینی ، به اصل موضوع انقلاب و حقانیت آن نیز پرداخته شود و مباحث کلیدی نظام و انقلاب تشریح گردد مانند الگو بودن نظام – ویژگی ها و هویت انقلاب - اقتدار انقلاب- نظریه ولایت فقیه – میراث امام خمینی (ره) – اهمیت حفظ نظام و اهمیت جامعه هدف ما ، نسل جوان باشد .
نصرپور بالابردن سطح اعتماد عمومی و تحمل دستگاهها برای شنیدن انتقادات و پیشنهادات را ضروری دانست و گفت:
استحصال دستاوردهای نظام ، مربوط به هر اداره مورد توجه روابط عمومی آن اداره قرار گیرد و در قالب نمایشگاه استانی خدمات دستگاهها در شهریور ماه قابل ارائه خواهد بود .
وی در پایان گفت: برای ایجاد شور و نشاط و روحیه امید در مردم ، در مناسبت های مختلف و در طول سال ، بایستی کار فرهنگی و تبلیغی نمود تا مردم ما به نظام خویش روز بروز امیدوار تر بشوند .
این شورا با حضور رشیدیان استاندار خراسان رضوی و شجاعی کیا سری رییس مرکز اطلاع رسانی و بین الملل وزارت کشور در سالن اجتماعات استانداری خراسان رضوی تشکیل شد.

جامعه روابط عمومی