برگزاری دومين جلسه شورای سياستگزاري اطلاع رسانی و روابط عمومی راه آهن ج.ا.ا و تقدیر از آموزگار لکوموتیوران ناحیه شمال جلسه شورای اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی راه‌آهن با حضور مهندس رسولی عضو هیأت‌مدیره راه‌آهن و جمعی از معاونین و همکاران برگزار شد.

برگزاری دومین جلسه شورای سیاستگزاری اطلاع رسانی و روابط عمومی راه آهن ج.ا.ا و تقدیر از آموزگار لکوموتیوران ناحیه شمال جلسه شورای اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی راه‌آهن با حضور مهندس رسولی عضو هیأت‌مدیره راه‌آهن و جمعی از معاونین و همکاران برگزار شد.

تقدیر از آموزگار لکوموتیورانان راه‌آهن شمال
مهدی بیگی آموزگار لکوموتیورانان ناحیه شمال به واسطه تلاش در جهت ارتقا سطح اطلاعات همکاران لکوموتیورانان در جلسه شورای اطلاع رسانی و روابط عمومی راه‌آهن تقدیر شد

به گزارش تین‌نیوز به نقل از روابط‌عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران جلسه شورای اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی راه‌آهن با حضور مهندس رسولی عضو هیأت‌مدیره راه‌آهن و جمعی از معاونین و همکاران برگزار شد.

در این جلسه ضمن سخنرانی مهندس رسولی و بررسی سیاست‌ها و برنامه‌های پیش رو راه‌آهن در راستای اطلاع‌رسانی و ارتقا سطح آگاهی بخشی در خصوص اقدامات راه‌آهن، موضوعاتی در زمینهٔ آموزش و اطلاع‌رسانی لوکوموتیورانان مطرح و از مهدی بیگی آموزگار لوکوموتیورانان ناحیه شمال بواسطه تلاش در جهت ارتقا سطح اطلاعات همکاران لوکوموتیورانان تقدیر به عمل آمد.

جامعه روابط عمومی