عضو موسس و هیات مدیره انجمن روابط عمومی ایران گفت: روابط عمومی ها به واسطه نقشی که در نهادها دارند امین مردم و مسوولان هستند اما برای پیشبرد امور باید به سمت دانش روز در حرکت باشند.

عضو موسس و هیات مدیره انجمن روابط عمومی ایران گفت: روابط عمومی ها به واسطه نقشی که در نهادها دارند امین مردم و مسوولان هستند اما برای پیشبرد امور باید به سمت دانش روز در حرکت باشند.

میرزا بابا مطهری نژاد روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: وظیفه روابط عمومی ها تنها بیان دستاوردهای مدیران و نهادهای اجرایی نیست بلکه این افراد با در نظر گرفتن جایگاه های ممتاز خود در جامعه بذر امید را می پاشند.

وی اظهارداشت: نگاه هایی که از گذشته به بحث روابط ها در کشور وجود داشت از ایران رخت بندد و باید کارکنان این بخش در نهادهای مختلف نگاه سنتی را کنار گذاشته و به سمت دانش روز در حرکت باشند.

وی خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها به معنی واقعی پل ارتباطی مردم و مسوولان هستند و اگر این نهاد ها اموری که به آنها واگذار شده به خوبی انجام دهند، روحیه امید و خود باوری در کشور متجلّی می شود.

عضو موسس و هیات مدیره انجمن روابط عمومی ایران تصریح کرد: روابط عمومی ها به دلیل آنکه با مردم بیشتر از مسوولان در ارتباط هستند، می توانند مشاوران خوبی برای مدیران باشند.
مطهری نژاد ادامه داد: بنده اگر منویاتی در بحث روابط عمومی ها دارم به دلیل دغدغه برای توسعه آبادانی ایران است و از همه عزیزانی که برای بنده آیینی نکوداشتی تدارک دیده اند، قدردانی می کنم.

آیین نکوداشت استاد میرزابابا مطهری نژاد آقای روابط عمومی ایران در روز پنجشنبه چهاردهم خرداد از سوی گروه مفاخر و نام آوران دامغان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان و جمعی از تشکل های مردم نهاد با حضور مسوولان کشوری و استانی و شهرستانی و علاقه مندان به این استاد فرهیخته در سالن منوچهری دامغان برگزار شد.

در این آیین، از کتاب از شریفیه تا سربلندی که از سوی آیین تجلیل از مفاخر و نام آوران دامغان و به شخصیت استاد مطهری نژاد پرداخته است با حضور سعید ناجی معاون استانداری سمنان ، فرمانداردامغان ،مصطفی کواکبیان نماینده مجلس تهران و محمدرضا سوقندی مدیرکل ارشاد استان رونمایی شد.

در این آیین همچنین سردیس استاد مطهری نژاد با حضور سرکار خانم بحرینی همسر استاد و جمعی از مسوولان رو نمایی شد.

به گزارش ایرنا، در این آیین نکوداشت پیام محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید و کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس و عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی قرائت شد.

میرزا بابا مطهری نژاد از مفاخر استان سمنان و زاده دامغان است.

جامعه روابط عمومی