مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: روابط عمومی مغز متفکر بنیاد است و اگر بتواند خواسته های جامعه هدف را به مدیریت منتقل کرده و بتواند ارتباطی دو سویه ایجاد کند، بسیاری از مشکلات حل می شود.

مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در ادامه با ارائه تصویری از وضعیت جامعه ایثارگری استان اظهار کرد: استان خراسان رضوی با مجموع ۳۰۸ هزار نفر جامعه هدف، ۲۷ شهرستان و ۳۰ بنیاد دارای بیشترین عائله مندی در سطح کشور است چرا که اکثر شهدای این استان متاهل بوده اند؛ علاوه بر این به دلیل وجود با برکت امام رضا (ع) بنیاد روزانه به حدود ۳۰۰۰ نفر از جامعه ایثارگری خدمات ارائه می دهد.

حجت الاسلام معصومی یکی از برنامه های اصلی بنیاد در استان را سفر به شهرستان ها و دیدار با جامعه هدف عنوان کرد و گفت: در طول سال گذشته به ۲۷ شهرستان سفر و نشستی صمیمانه با فرمانداران، ائمه جمعه و همچنین پرسنل بنیاد شهرستان ها داشته ایم تا بتوانیم با همفکری و همراهی یکدیگر مشکلات جامعه ایثارگری را برطرف کنیم.

وی با اشاره به دور دوم سفرها که از ابتدای سال ۹۷ آغاز شده است، افزود: در دور دوم سفرها اهدافی را مدنظر داشته ایم که از جمله آن می توان به دیدار مستقیم با جامعه ایثارگری با حضور معاونت های بنیاد، برگزاری کارگروه اشتغال با حضور فرماندار و اتخاذ تصمیمات لازم، برگزاری کارگروه گلزارها و ساماندهی مسکن ایثارگران و نشست با ستاد شاهد دانشگاه اشاره کرد که همه این موارد در یک برنامه فشرده ۱۰ ساعته اجرا می شود.

وی ضمن قدردانی از زحمات رییس دفتر و روابط عمومی استان خراسان رضوی ادامه داد: تمامی خبرها و برنامه های سفرهای شهرستانی توسط روابط عمومی منعکس می شود، به عبارتی روابط عمومی هنر است و مسئولین و کارکنان این حوزه هنرمند هستند چرا که می توانند روابط بین سازمان و جامعه هدف را تلطیف کنند.

مدیرکل و امور ایثارگران استان خراسان رضوی گفت: روابط عمومی مغز متفکر بنیاد است و اگر بتواند خواسته های جامعه هدف را به مدیریت منتقل کرده و بتواند ارتباطی دو سویه ایجاد کند، بسیاری از مشکلات حل می شود.

نخستین همایش شورای هماهنگی و سیاستگذاری روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه پنج کشور با حضور مدیر کل روابط عمومی بنیاد و دبیران مناطق پنجگانه در هتل فردوسی مشهد برگزار شد.

جامعه روابط عمومی