تلاش در جهت افزایش اوقات فراغت پرسنل روابط عمومی ها همراه باخانواده یکی از اولویت های شورای هماهنگی است که در نظر داریم این دوستی و مودت را ارتقا دهیم.

حمید جورکش مدیر روابط عمومی فرمانداری و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیرازگفت:تلاش در جهت افزایش اوقات فراغت پرسنل روابط عمومی ها همراه باخانواده یکی از اولویت های شورای هماهنگی است که در نظر داریم این دوستی و مودت را ارتقا دهیم.

به گزارش جامعه روابط عمومی ، برنامه تلویزیونی پخش زنده شب پارسی با حضور مدیران روابط عمومی ها با خانواده توسط شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیراز برگزار گردید. این برنامه شاد و مفرح که به همت شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیراز به میزبانی آموزش و پرورش ناحیه چهار شیراز با بیش از ۳۰۰نفر از کارشناسان و مدیران روابط عمومی شهرستان شیراز ، اصحاب رسانه ، خبرنگاران و تصویر برداران در سالن همایش دبیرستان دکتر نمازی برگزار شد .
حمید جورکش مدیر روابط عمومی فرمانداری و دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های شهرستان شیراز ضمن اشاره به فعالیت چشمگیر و استقبال بی نظیر در این برنامه گفت : از اهداف شورای هماهنگی روابط عمومی ها هم افزایی و تلاش برای افزایش توان اجرایی وهمکاری و همگامی سایر دستگاه ها و ادارات در جهت ارتقاء سطح آگاهی و اطلاع رسانی مناسب و ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان است

وی گفت : تلاش در راستای تقویت گفتمان نظام و تبیین و تبلیغ بهتر سیاستهای دولت ، انعکاس برنامه ها و فعالیت های عملیاتی در سطح ملی و استانی و شهرستانی در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی و اطلاع رسانی بهینه به شهروندان و همچنین شناسایی نیروهای کارآمد و ارتقاء جایگاه روابط عمومی ها در سازمانها و تأکید بر شیوه های نوین و یکپارچه از جمله اهداف این شورا محسوب می شود . روابط عمومی سازمانها باید یک نهاد روز آمد و برنامه مدار و فراگیر باشد که بتواند با شناخت دقیق جامعه یاری گر مردم در عرصه خدمت بشود.
جورکش افزود: برپایی دوره ها ، سمینارها ، و همایش های آموزشی و آشناسازی کارشناسان به علوم و فنون جدید در حوزه روابط عمومی ها می تواند به آموزش نیروی انسانی توام با مشارکت مستمر و ایجاد سرمایه اجتماعی بعنوان بزرگترین عامل توسعه کشور منجر گردد. تلاش در جهت افزایش اوقات فراغت پرسنل روابط عمومی ها همراه باخانواده یکی از اولویت های شورای هماهنگی است که در نظر داریم این دوستی و مودت را ارتقا دهیم.

ایشان افزود : برنامه ریزی جهت ارتقای سطح علمی و آگاهی مدیران روابط عمومی دستگاه ها و کارشناسان مربوطه ، تعامل با سایر مراکز دانشگاهی و مؤسسات فعال در حوزه روابط عمومی ، ایجاد زمینه حضور روابط عمومی ها در ارتباط با مراجع ملی و بین المللی و استانی برای توانمند سازی روابط عمومی ها از جمله اهداف فعالیت های این شورا می باشد.
شورای هماهنگی روابط عمومی ها با تشکیل مجمع عمومی و انتخاب هیات رییسه و فعالیت کمیته های فرعی در راستای تعامل دستگااهای اجرایی توسط واحد روابط عمومی ها در تلاش است بتواند به شهروندان شیرازی خدمات اطلاع رسانی شایسته تر و مقبول تری ارایه نماید

وی گفت : در نظر داریم حوزه فعالیت کارشناسان را از میز کار اداری به محیط بیرونی و جامعه گسترش دهیم و با استفاده از تجربیات کارشناسان روابط عمومی در همه حوزه ها فعالیت اثر گذار ارائه دهیم که برگزاری همایش مدیریت بحران و مقابله با تخریب محیط زیست و صدور کارت همیار طبیعت از جمله برنامه های آتی این شورا در هفته آینده است.

جامعه روابط عمومی