تلگرام نام مسنجریست که در این پست به معرفی جدیدترین نسخه از آن به درخواست کاربران می پردازیم.

تلگرام نام مسنجریست که در این به معرفی جدیدترین نسخه از آن به درخواست کاربران می پردازیم. توسط مسنجر محبوب که هدف و تمرکز اصلی خود را بر روی و قرار داده به راحتی گفتگوهای شخصی خود را با دوستانتان در میان بگذارید و مطمئن باشید این مسنجر در کمال و آرامش خاطر در کنار شما خواهد بود.

 

 

گفتگوها در این برنامه در تمام طول مسیر بصورت رمزگذاری شده بوده و کاربر مطمئن خواهد بود که پیام مستقیما توسط شخص مشخص شده خوانده می شود و همچنین هیچ چیزی بر روی سرورهای برنامه ذخیره نمیشود!

 

 

ویژگی ها :

سریعترین برنامه مسنجر موجود در مارکت بدلیل زیربنای غیرمتمرکز مرکز داده های برنامه و اتصال به نزدیک ترین سرور
دارای بالا
حافظه ابری که هیچوقت اطلاعات خود را از دست نمی دهید با فضای ابری نامحدود
امکان چت گروهی با تعداد افراد زیاد (حداکثر ۲۰۰ نفر) و ارسال ویدئوهای حجیم (حداکثر ۱ گیگابایت)
ارسال پیام ها با کمترین بایت مصرفی، در ضعیف ترین شبکه های مخابراتی و همراه نیز به خوبی کار میکند
۱۰۰% رایگان و بدون تبلیغات
اطمینان از مخفی بودن اطلاعات شما و عدم دسترسی به اطلاعات، برخلاف برنامه های دیگر
قابلیت ساخت و گروه
قابلیت ساخت و کانال
قابلیت چت در بستر امن
قابلیت ارسال ویدئو، صدا، تصویر و دیگر فایل ها
امکان سینک اکانت به دیگر شبکه های اجتماعی

نسخه ویندوزی نیز برای کاربران منتشر شده است ولی قبل ار استفاده از آن حتما باید با یک گوشی در برنامه ثبت نام و کد فعال سازی آن را دریافت کنید.
امنیت فوق العاده بالای Telegram
سازندگان نرم افزار نرم افزار مسابقه ای به منظور شکستن پیام های کدگذاری شده توسط این نرم افزار ترتیب داده اند که تا کنون هیچ کس موفق به هک کردن نشده است.
تلگرام یکی از امن ترین مسنجر ها در دنیا است و هیچ روشی برای هک و سرقت اکانت و اطلاعات کاربران وجود ندارد لذا تمامی روش های که تحت عنوان هک تضمینی ! در سایت ها به فروش می رسد کلاه برداری محض است.
تغییرات جدید:
قابلیت ارسال پیام کوتاه ویدیویی اضافه شد. برای ارسال پیام ویدیویی، آیکن میکروفون را لمس کنید تا تبدیل به آیکن دوربین شود، سپس می‌توانید با نگه‌داشتن آیکن دوربین، با دوربین سلفی پیام ویدیویی کوتاه ارسال کنید. همچنین امکان تغییر به دوربین پشتی در لحظه وجود دارد.
سرویس telesco.pe معرفی شد. هر کانال یک آدرس رزروشده در تلسکوپ خواهد داشت. با تلسکوپ ویدیوهای دایره‌ای تا یک دقیقه ضبط کنید و منتشر کنید. برای دیدن این ویدیوها نیازی به داشتن حساب کاربری ندارید. برای مثال ویدیوهای تلسکوپ دیجی‌کالامگ در آدرس https://telesco.pe/dkmag قرار خواهد گرفت.
امکان پرداخت از طریق بات‌ها فعال شد. با خرید کنید و پرداخت کنید.
قابلیت instant view که محتوای تعداد اندکی سایت نظیر telegra.ph را درون نمایش می‌داد،حالا در اختیار همه توسعه‌دهندگان قرار گرفته و همه سایت‌ها می‌توانند محتوای خود را در به فرمت instant view نمایش دهند. همچنین یک مسابقه با جایزه ۲۰۰,۰۰۰ دلاری برای پلتفرم instant view راه انداخته است.

 

 

جامعه روابط عمومی