تعیین پیوست اطلاع‌رسانی برای تمامی پروژه‌های توسعه‌ای به ویژه پروژه‌ای اقتصاد مقاومتی امری ضروری است.

مشاور استاندار کرمان و مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان گفت: تعیین پیوست اطلاع‌رسانی برای تمامی پروژه‌های توسعه‌ای به ویژه پروژه‌ای اقتصاد مقاومتی امری ضروری است.

به گزارش جامعه مجازی روابط عمومی به نقل از روابط عمومی استانداری کرمان پیش از ظهر یکشنبه در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان کرمان گام دوم مثلث توسعه اقتصادی منطقه دو (شهرستان های جیرفت و عنبرآباد) نقی عظیمی زاده افزود: کمیته‌های اطلاع‌رسانی اقتصاد مقاومتی در شهرستان‌ها فعال شده و فرمانداران شهرستان‌ها باید به این کمیته نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

 

وی با اشاره به برخی محدودیت‌های سازمان‌های اطلاع‌رسانی در راستای تولید و انتشار اخبار، عنوان کرد: حمایت از این دستگاه‌ها و اختصاص اعتبار به آنها از سوی استاندار کرمان نیز مورد تأکید قرار گرفته که باید به صورت جدی مورد توجه مدیران شهرستانی نیز قرار گیرد.

 

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کرمان بر راه اندازی سامانه پیامک ستادهای اقتصاد مقاومتی شهرستان‌ها نیز تأکید کرد و افزود: این سامانه‌ها باید حداقل ۲۰ هزار نفر عضو داشته باشند.

 

عظیمی زاده به استفاده از فضای مجازی نیز اشاره و بیان کرد: در این فضا دربارهٔ خشک شدن هلیل، تخریب‌ها و مواردی از این دست مطالب بسیاری مطرح می‌شود اما هیچ‌کس از سد جیرفت و یا احیای جازموریان مطلبی را مطرح نکرده‌اند که باید دید که کوتاهی‌ها از کجاست.

 

وی ادامه داد: تعیین افراد متخصص برای روابط عمومی فرمانداری‌ها و نیز روابط عمومی ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان‌ها نیز باید مورد توجه باشد تا ارتباط روابط عمومی‌ها با رسانه‌ها به خوبی شکل گیرد.

جامعه روابط عمومی