با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «مهرداد آگاهی» رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه شد. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی وزارت ارشاد، سیدرضا صالحی امیری – وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی – طی حکمی «مهرداد آگاهی» را به‌عنوان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه منصوب کرد . […]

با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، «مهرداد آگاهی» رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی وزارت ارشاد، سیدرضا صالحی امیری - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی - طی حکمی «مهرداد آگاهی» را به‌عنوان رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی این وزارتخانه منصوب کرد .

در متن حکم صالحی امیری آمده است: «نظر به سوابق و تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به‌عنوان رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود با بهره‌گیری از تمام ابزارهای رسانه‌ای، تبلیغاتی و ظرفیت‌های موجود، ضمن تعامل سازنده با اصحاب رسانه با هماهنگی و همدلی معاونت‌ها و سازمان‌های تابعه در انعکاس خدمات و برقراری ارتباطات کوشا باشید .»

از جمله سوابق مدیر جدید روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌توان به این موارد اشاره کرد: عضو هیات موسس خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و معاون این خبرگزاری، رایزن فرهنگی ایران در صربستان و مدیرکل همکاری‌های فرهنگی، هنری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی .

وزیر ارشاد همچنین در حکم دیگری، محمدجعفر محمدزاده - رییس پیشین روابط عمومی وزارت ارشاد - را به‌عنوان مشاور وزیر منصوب کرد .

 

منبع: کاوشگران روابط عمومی

جامعه روابط عمومی