از سوی رئیس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی عناوین روزهای این هفته در سال ۱۳۹۷ اعلام شد. سیدغلامرضا کاظمی‌دینان، رئیس ستاد برگزاری هفته‌ روابط‌عمومی با بیان اینکه هفته روابط‌عمومی ۱۳۹۷ همچون سنوات گذشته از تاریخ ۲۷ اردیبشهت‌ماه لغایت ۲ خردادماه برگزار خواهد شد، گفت: پس از برگزاری موفق پنج دوره گرامیداشت هفته روابط‌عمومی و استقبال کم‌نظیر […]

از سوی رئیس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی عناوین روزهای این هفته در سال ۱۳۹۷ اعلام شد.

سیدغلامرضا کاظمی‌دینان، رئیس ستاد برگزاری هفته‌ روابط‌عمومی با بیان اینکه هفته روابط‌عمومی ۱۳۹۷ همچون سنوات گذشته از تاریخ ۲۷ اردیبشهت‌ماه لغایت ۲ خردادماه برگزار خواهد شد، گفت: پس از برگزاری موفق پنج دوره گرامیداشت هفته روابط‌عمومی و استقبال کم‌نظیر فعالان این حوزه در سراسر کشور از این رویداد، مقرر شد تا در ششمین دوره این هفته با در نظر گرفتن نقش روابط‌عمومی‌ها در ارایه راهکارهای نظری و عملی در حل برخی از مشکلات و معضلات روز کشور، نسبت به نامگذاری روزهای این هفته اقدام شود.

کاظمی‌دینان ادامه: به همین منظور و پس از بررسی‌های فراوان و تبادل نظر با اعضای شورای سیاست‌گذاری «روابط‌عمومی؛ تفاهم-تعامل-مسؤولیت اجتماعی» به عنوان شعار اصلی هفته روابط‌عمومی ۱۳۹۷ تعیین گردید.

وی در ادامه عناوین روزهای هفته روابط‌عمومی در سال ۱۳۹۷ را به شرح ذیل اعلام کرد:

 

  • روز اول، ۲۷ اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – کالای ایرانی
  • روز دوم، ۲۸ اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – آب
  • روز سوم، ۲۹ اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – محیط‌زیست
  • روز چهارم، ۳۰ اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – شبکه‌های اجتماعی
  • روز پنجم، ۳۱ اردیبهشت‌ماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – سلامت
  • روز ششم، ۱ خردادماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – کتاب‌ و کتابخوانی
  • روز هفتم، ۲ خردادماه: روابط‌عمومی؛ بهینه‌سازی الگوی رفتاری – ارتباطات

 

رئیس ستاد برگزاری هفته روابط‌عمومی در پایان از تمامی فعالان روابط‌عمومی در کشور درخواست کرد تا همچون سال‌های گذشته نسبت به برنامه‌ریزی، مشارکت و حضور فعال در برنامه این هفته در استان‌های سراسر کشور اقدام و نسبت به اعتلای روز افزون روابط‌عمومی کشور اهتمام ورزند.

 

عناوین روزهای هفته روابط عمومی

 

عناوین روزهای هفته روابط عمومی

 

همچنین لازم به ذکر است سیزدهمین همایش روابط‌عمومی الکترونیک با موضوع اصلی روابط‌عمومی شبکه‌ای و هفتمین کنفرانس روابط‌عمومی و صنعت با موضوع روابط‌عمومی و شهرت، ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهند شد.

علاقمندان می‌تواند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه‌های هفته روابط‌عمومی و همایش‌های اعلام شده با مراجعه به سایت www.prconference.ir و یا تماس تلفنی با شماره ۸۸۸۰۷۴۵۳ نسبت به کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.

 

جامعه روابط عمومی