رییس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در نشست هم اندیشی که با مناطق همجوار در منطقه چهارمحال و بختیاری برگزار شد، گفت: روابط عمومی های مناطق شرکت ملی پخش، پل ارتباطی مردم و مسئولین هستند.   به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری، فاطمه […]

رییس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در نشست هم اندیشی که با مناطق همجوار در منطقه چهارمحال و بختیاری برگزار شد، گفت: روابط عمومی های مناطق شرکت ملی پخش، پل ارتباطی مردم و مسئولین هستند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری، فاطمه کاهی در این نشست که با حضور روسای روابط عمومی های مناطق اصفهان، لرستان و کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، گفت: اطلاع رسانی و تولید محتوای به روز، از مهمترین وظایف روابط عمومی می باشد.

 

وی افزود: بخشی از مسایل و چالش های پیش روی روابط عمومی های مناطق ۳۷ گانه، ناشی از محول شدن برخی امور کمتر مرتبط به این حوزه است و روسای روابط عمومی باید دقت نظر لازم را در این خصوص و حرکت به سوی روابط عمومی حرفه ایی داشته باشند.

 

وی تصریح کرد: با توجه به پیشرفت تکنولوژی و سرعت انتقال اطلاعات به خصوص در فضاهای الکترونیک ، از مدیران مناطق انتظار می رود با دیدی مدبرانه فعالیتهای که موجب می شود روابط عمومی های مناطق پخش از مسیر کارآمدی خود دور شوند را به سمت واحدهای مرتبط سوق دهند .

 

رییس روابط عمومی پخش اظهارکرد: یک روابط عمومی حرفه ای زمانی می تواند نقش اصلی خود را در سازمان ایفاء کند که بتواند در حوزه کاری خود متمرکز باشد .

 

این مقام مسئول گفت: ارزیابی های سه ماهه جهت ارتقاء عملکرد روابط عمومی ها، شاخص بندی و عنوان بندی شده که در بازه های مختلف زمانی، شاخص ها بازنگری و با توجه به فعالیتهای روابط عمومی ها به روز می شود.

 

فاطمه کاهی ضمن تقدیر از روابط عمومی هایی که توانسته اند وضعیت عملکرد خود را ارتقاء دهند، تصریح کرد: بی تردید، تلاش روابط عمومی ها برای ورود به مسیر سرآمدی، پیمودن آن و انطباق با معیارها و شاخص ها، از سوی روابط عمومی شرکت ملی پخش تحسین برانگیز است و جای تقدیر و تشکر دارد.

 

 

 

جامعه روابط عمومی