مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان گفت: طرح ساماندهی و ارزیابی مدیران روابط عمومی ادارات استان همدان در دست اقدام است

مدیرکل روابط عمومی استانداری همدان گفت: طرح ساماندهی و ارزیابی مدیران روابط عمومی ادارات استان همدان در دست اقدام است.

به گزارش جامعه روابط عمومی؛ اسدالله ربانی مهر در نشست مجمع عمومی روابط عمومی های شهرستان اسدآباد با حضور فرماندار این شهرستان اظهارکرد: امید آفرینی و معرفی دستاوردهای دولت و نظام در ۴۰ سالگی انقلاب وظیفه روابط عمومی دستگاه های اجرایی است.

 

ربانی مهر ادامه د اد: روابط عمومی ها محوری ترین حوزه در یک دستگاه اجرایی هستند و اعتقاد داریم مدیران قوی روابط عمومی های قوی دارند و مدیران ضعیف چندان اعتقادی به اطلاع رسانی ندارند.

 

وی عنوان کرد: روابط عمومی ها باید تحلیل گر، به روز، آشنا به موارد رسانه ای و اهل تعامل با رسانه ها باشند و جریان ساز بوده و در معرفی دستگاه به افکار عمومی و بیان عملکرد دستگاه موفق باشند.

 

مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان افزود: طی چهار ماه اخیر سه مجمع عمومی روابط عمومی های استان همدان برگزار و براساس ارزیابی وزارت کشور، استانداری همدان در حوزه اطلاع رسانی و بالاخص پیام رسان های داخلی یکی از استان های برتر کشور بوده است.

 

ربانی مهر گفت: شورای اطلاع رسانی استان همدان فعال شده است و در پایان هفته دومین جلسه شورای با حضور معاون سیاسی استاندار و با بررسی سند شورای اطلاع رسانی استان تشکیل می شود.

 

وی افزود: آموزش روابط عمومی ها در اولویت است و از ابتدای سال تا امروز ۴۰ ساعت دوره آموزش ضمن خدمت برای مدیران روابط عمومی ها برگزار شده است.

 

مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان تاکید کرد: فرمانداری ها باید با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی برنامه هایی برای روز خبرنگار داشته باشند و همه ادارات نسبت به تکریم خبرنگاران و ارتباط با خبرنگاران اقدام کنند.

 

ربانی مهر گفت: طرح ساماندهی و ارزیابی مدیران روابط عمومی ادارات استان همدان در دست اقدام است و از روابط عمومی های برتر و مدیران فعال در این حوزه تقدیر می شود.

 

وی بیان کرد: از رویداد ۲۰۱۸ تا رتبه اول استان در تسهیلات اشتغالزایی روستایی و اشتغال تا بازگشت به کار واحدهای تولیدی کارهای زیادی در استان انجام شده و استان با وحدت و همدلی در مسیر توسعه است و باید این اقدامات اطلاع رسانی شود.

 

مدیر کل روابط عمومی استانداری همدان از فرماندار شهرستان اسدآباد اظهارداشت: درراستای ارتقاء جایگاه روابط عمومی ها درخواست شد که مسئول روابط عمومی فرمانداری شهرستان به عنوان مشاور فرماندار منصوب شود و با این درخواست از طرف فرماندار شهرستان موافقت شد.

 

منبع: مهر

جامعه روابط عمومی