در راستای همگرایی و هم افزایی شرکت های صنعت برق استان خوزستان شورای اطلاع رسانی این صنعت تشکیل و مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان به عنوان سخنگوی این شورا انتخاب شد. به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، تورج فتاحی در خصوص لزوم تشکیل شورای اطلاع رسانی گفت: با […]

در راستای همگرایی و هم افزایی شرکت های صنعت برق استان خوزستان شورای اطلاع رسانی این صنعت تشکیل و مدیر روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان به عنوان سخنگوی این شورا انتخاب شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، تورج فتاحی در خصوص لزوم تشکیل شورای اطلاع رسانی گفت: با توجه به اهمیت صنعت برق خوزستان و پشتیبانی آن از مهم ترین صنایع درآمدزای کشور و شرایط خشکسالی پیش آمده و تاثیر آن بر تولید برق نیروگاه های برق آبی استان و خاموشی های احتمالی در تابستان پیش رو، شورای اطلاع رسانی صنعت برق استان تشکیل شده تا اخبار و اطلاع رسانی های مربوطه از یک دریچه واحد در اختیار رسانه ها و مردم قرار بگیرد.
وی ادامه داد: این شورا متشکل از روابط عمومی شرکت توزیع برق استان خوزستان، روابط عمومی شرکت توزیع برق اهواز و روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان تشکیل شده و اطلاع رسانی های لازم از طریق سخنگوی شورا انجام می شود.
مدیر روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان بهینه سازی مصرف را راه مقابله با کمبود تولید برق دانست و افزود: از اهداف اصلی تشکیل این شورا بررسی راه ها و الگوهای بهینه سازی مصرف و همکاری با صدا و سیما و سایر رسانه ها و استفاده از ظرفیت های موجود اهالی رسانه برای بهینه سازی مصرف و کاهش خاموشی های احتمالی است.
فتاحی با در خواست همکاری از رسانه های استان در جهت فرهنگ سازی صحیح مصرف برق، تصریح کرد: جلسات شورا متناوب در حال برگزاری است، لازم است که رسانه ها اخبار مربوط به تابستان پیش رو و شرایط برق استان را از طریق شورا پیگیری کنند و ما را در امر اطلاع رسانی دقیق و کاهش مصرف یاری کنند.

جامعه روابط عمومی