حسين رنجبران مديركل روابط عمومي سازمان صداوسيما در حكمي حميد خواجه نژاد را به سمت مدير روابط عمومي معاونت سيما منصوب كرد.

حسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی سازمان صداوسیما در حکمی حمید خواجه نژاد را به سمت مدیر روابط عمومی معاونت سیما منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیما در متن حکم حمید خواجه نژاد آمده است؛

برادر ارجمند جناب آقای خواجه نژاد

سلام‌علیکم؛

نظر به مراتب تجربه، تعهد و شایستگی جنابعالی و با هماهنگی صورت گرفته با معاون محترم سیما، به موجب این حکم به سمت «مدیر روابط عمومی معاونت سیما» منصوب می‌شوید. برنامه‌ریزی و زمینه‌سازی جهت تحقق اهداف کلان رسانه ملی و اداره کل روابط عمومی در مجموعه سیما، اطلاع‌رسانی درخصوص برنامه‌های تولید شده و در دست تولید؛ طراحی و تدوین برنامه‌ای دقیق جهت تقویت تعاملات و ارتباطات درون و برون سازمانی، فعالیت مستمر و مؤثر در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با هدف اطلاع‌رسانی و دریافت نظرات مردمی؛ تهیه اخبار حوزه سیما و شبکه‌های تلویزیونی و انتشار آن در کوتاه‌ترین زمان؛ پاسخگویی به شبهات مطرح شده پیرامون حوزه سیما در فضای رسانه؛ زمینه‌سازی حضور برنامه‌سازان حوزه سیما در واحد ارتباط با مخاطبان (۱۶۲) اداره کل روابط عمومی؛ افزایش سهم صدای مردم و نظرات آنها در برنامه‌های مختلف؛ نظارت بر مصاحبه مدیران و برنامه‌سازان معاونت سیما با هماهنگی معاون محترم و اداره کل روابط عمومی و نظام‌مند کردن آن و ارائه گزارش‌های ادواری از فعالیت‌های انجام شده در حوزه مأموریتی؛ همگی از جمله مأموریت‌های خطیر شما در این عرصه مهم می‌باشد.

جا دارد از تلاش‌ها و زحمات ارزشمند و بی‌دریغ برادر ارجمند جناب آقای مهدی توکلی‌زاده تقدیر و تشکر نمایم.

دوام توفیقات شما را در تحقق اهداف نظام اسلامی و منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) از خداوند متعال خواستارم.

محمدحسین رنجبران

 

 

حمید خواجه نژاد یکی از خبرنگاران بخش خبری ۲۰:۳۰ است که ۱۳ سال سابقه فعالیت در بخش های مختلف سازمان صداوسیما همچون خبرگزاری صداوسیما،تامین برنامه اخبار سیما،پخش اخبار سیما، پخش شبکه اول، گروه اجتماعی شبکه اول و باشگاه خبرنگاران را نیز دارد.

جامعه روابط عمومی