مهندس یزدان سیف ،مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با صدور حکمی سیدمحمد تقی طباطبایی حکیم را به سمت مشاور فرهنگی، رسانه و مدیر روابط عمومی شرکت منصوب کرد.

یزدان سیف ،مدیر عامل با صدور حکمی سیدمحمد تقی طباطبایی حکیم را به سمت فرهنگی، و مدیر شرکت منصوب کرد.

به گزارش ؛ در متن حکم آمده است: با توجه به دانش و تجارب ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان “مشاور فرهنگی، و مدیر روابط عمومی” منصوب می‌شوید.

شایسته است با بهره گیری از تمام ظرفیت‌های موجود علاوه بر برنامه‌ریزی‌های لازم در با رسانه‌ها، درون سازمانی، برون سازمانی با ذی‌نفعان شرکت به‌ویژه شرکت‌های غله و خدمات بازرگانی مناطق، تبلیغات، و افکارسنجی، الکترونیکی نسبت به انجام همکاری‌های لازم با حوزه مربوط در زمینه ارتقاء سطح و انگیزش همکاران در مسیر اعتلای سازمانی براساس ارزش‌های انسانی و اخلاق اسلامی در داخل شرکت و همچنین همکاری برای اصلاح عمومی در جهت رشد مسئولیت‌های اجتماعی در امر مصرف بهینه نان با بهره‌گیری از پتانسیل تشکل‌های صنفی اقدام گردد.

امید است با استعانت از خداوند متعال در راستای برنامه‌های دولت تدبیر و امید، ضمن رعایت دقیق مقررات و هماهنگی با مسئولین ذی‌ربط و مدیر کل حوزه معاون وزیر در انجام امور محوله مؤفق و مؤید باشید.

روابط عمومی ضمن عرض تبریک مجدد به آقای سیدمحمدتقی‌ طباطبایی برای وی آرزوی توفیق روزافزون دارد.

جامعه روابط عمومی