دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی، دکتر علیرضا عبداللهی نژاد را به سمت "مدیرکل روابط عمومی وزارت علوم" منصوب کرد.

دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و در حکمی، دکتر علیرضا عبداللهی نژاد را به سمت “مدیرکل وزارت علوم” منصوب کرد.

به گزارش وزارت علوم، در این حکم آمده است:

جناب آقای دکتر علیرضا عبداللهی نژاد

با سلام و احترام؛

با عنایت به مراتب تعهد، و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل وزارت علوم، تحقیقات و منصوب می شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با توجه به نقش و اهمیت جایگاه خطیر در دنیای ارتباطات، اطلاع رسانی، مستمر با مردم و مسئولین و ها در راستای پاسخگویی به مردم و نقش مهم و بی بدیلی که آن اداره کل در پیشبرد و اجرای راهبردها و برنامه های تبلیغاتی دولت محترم تدبیر و امید برعهده دارد، با همکاری و هماهنگی با کلیه معاونان و مدیران و همکاران وزارتخانه در به موقع فعالیت های انجام شده توسط دانشگاهیان بویژه در حوزه علمی کشور و امور فرهنگی موفق و موید باشید.

دکتر عبداللهی نژاد پیش از این مسئولیت سرپرستی را از شهریورماه سال ۱۳۹۶ برعهده داشته است.

وی، دانش آموخته دکتری علوم در علامه طباطبایی و عضو هیات علمی دانشکده علوم این است.

دکتر عبداللهی نژاد همچنین دارای چندین مقاله علمی و پژوهشی در زمینه و علوم در مجله های علمی داخل و سمینارهای داخل و خارج از کشور است و “ارتباطات سیاسی” را زیر چاپ دارد.

افزون بر این، وی از سوابق مختلفی به عنوان و مترجم اخبار در های کشور همچون خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و روزنامه های انتخاب و ایران دیلی برخوردار است.

وی، مسئولیت های علمی و آموزشی دیگری همچون معاونت و دانشکده خبر، معاونت اداری، مالی و دانشجویی دانشکده علوم علامه طباطبایی و نیز عضویت در شورای انتشارات این را نیز در کارنامه سوابق خود دارد.

وی همچنین عضو کارگروه بازنگری رشته “روزنامه نگاری پزشکی” در مقطع کارشناسی ارشد در و استاد مدعو این است.

جامعه روابط عمومی