دکتر ایرج نظری سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز با صدور حکمی، دکتر فرهاد حمزه لویی را به سمت سرپرست مدیریت روابط عمومی دانشگاه منصوب نمود.

دکتر ایرج نظری سرپرست جندی شاپور با صدور حکمی، را به سمت سرپرست منصوب نمود.

در متن این حکم خطاب به دکتر حمزه لویی آمده است:

 

جناب آقای دکتر فرهاد حمزه لویی

با سلام و احترام

با عنایت به مراتب تعهد، روحیه پیگیری، دانش و تجربه ای که در جنابعالی سراغ می رود به موجب این ابلاغ به سمت ” سرپرست منصوب می شوید.

انجام مناسب وظایف مترتب بر این عنوان شغلی و به ویژه نقش آفرینی مؤثر در زمینه نهادینه نمودن میثاق مشترک مدیران و مسئولین در دوره حاضر (به شرح پیوست)، مهمترین انتظارات را از شما در این مسئولیت خطیر تشکیل می دهد.

همچنین ذکر موارد اختصاصی ذیل را نیز ضروری دانسته و شایسته است که به نحو مطلوب، آن ها را مورد توجه قرار دهید:

روابط عمومی، آیینه تمام­نمای بوده و ضروری است که دستاوردها و توفیقات را صادقانه منعکس کند و در نقطه مقابل، مسایل و تنگناها را نیز ” همان­گونه که هستند” بیان نماید. بنابراین پرهیز از هرگونه “بزرگنمایی” و یا “کوچک نمایی” در انعکاس اخبار، می بایست محور اقدامات تبلیغی و ای را تشکیل دهد.
دانشگاه متعلق به همه کارکنانش می­باشد و هر یک از اعضای محترم هیأت علمی، کارمندان شریف، دانشجویان عزیز و مدیران ارجمند می باید امکان انعکاس خدمات ارزنده خود را از طریق داشته باشند بنابراین ضرورت دارد که این امکان برای همه دانشگاهیان به صورت عادلانه فراهم آید.
یکی دیگر از محورهای کاری مورد انتظار از روابط عمومی، پاسخگو کردن واحدهای تابعه در برابر و قائل شدن احترام برای ارباب رجوع و است که می باید با استفاده از روش های مناسب نسبت به تقویت روزافزون پاسخگویی در برابر عملکرد و اغنای مناسب ذینفعان( و نه صرفاً توجیه آن ها) در همه سطوح سازمانی تلاش کند.
سرعت عمل و ایفای نقش مؤثر و ارزنده در اطلاع­رسانی به موقع و مناسب به در مواقع حساس، عامل بسیار مهمی در پیشگیری از بروز بسیاری از تنش ها و ها برای بوده و شاخص مناسبی برای ارزیابی میزان و کارآمدی محسوب می شود.
بدون شک، موفق، نه ” توجیه­گر” است، نه ” تبیین گر” بلکه ” تحلیل­گر” است. بنابراین شایسته است که ترتیبی اتخاذ فرمایید تا همکاران شما در حوزه های ستادی و محیطی از دانش و توانمندی لازم در حوزه های کاری خود و نیز اطلاع از مأموریت ها و اقدامات همه واحدهای برخوردار بوده تا بتوانند ضمن تبیین و تحلیل صحیح رویدادها نسبت به انعکاس مناسب اخبار با هماهنگی جنابعالی اقدام نمایند.
با عنایت به روزافزون های پیشرفته و روش های نوین در و و به ویژه گسترش مجازی، ضرورت دارد تا از شیوه های بدیع، خلاق، کم هزینه و برخوردار از دامنه بالا و در یک کلام الکترونیک به نحو بارزتری استفاده شود.
رسانه های گروهی به ویژه عزیز، متعهد و تلاش­گر، همکاران و همیاران نظام سلامت بوده و نقش ارزنده ای را در انتقال پیام های تندرستی به مردم و نیز انعکاس منطقی مطالبات و انتظارات مردم به بر عهده دارند بنابراین احترام به ها و می بایست در اولویت کاری شما قرار داشته و از هر گونه تبعیض بین ها و یا اقدامی که منجر به بروز فاصله بین های گروهی و شود جداً پرهیز نمود.
تقویت روزافزون روابط میان ارکان به ویژه بین کارکنان و مدیران از جمله انتظاراتی است که از می رود که شایسته است با استفاده از روش های مؤثر نظیر برگزاری جلسات عمومی پرسش و پاسخ، بازدیدهای دوره ای مدیران از واحدهای تحت مسئولیت و با همکاران ارجمند و نیز ساماندهی جلسات ملاقات هفتگی مدیران با ارباب رجوع به انجام رسند.
مناسبت­های تقویمی، فرصت های ذی­قیمتی هستند که به پاس­داشت شعائر مذهبی، انقلابی و ملی و به تبع آن به تقویت هویت ایرانی و اسلامی در بین دانشگاهیان کمک می کند. از سوی دیگر برگزاری ها و کنگره های علمی نیز از جمله مأموریت های مهم بوده که نقش ارزنده ای در انتشار علوم آکادمیک و ارتقاء دانش سلامت در جامعه دارند. بنابراین فاخر این گونه مراسم با همکاری و هماهنگی سایر واحدهای ذیربط و به ویژه مشارکت اعضای محترم هیات علمی، دانشجویان عزیز و کارکنان ارجمند، از جمله انتظارات مهم دیگری است که از می رود.
یکی از کارکردهای در سطح ستاد و واحدهای محیطی می بایست ارائه مشاوره های مؤثر به مدیران ارشد، میانی و پایه باشد. به همین منظور ضرورت دارد که اخبار رویدادها، مشکلات و انتقادات ذینفعان به صورت شفاف، تحریف نشده و بدون ممیزی به مسئولان منعکس شده و مدیران را جهت مداخله اصلاحی مورد نیاز، یاری نمایید و بدون شک انتقال بازخورد این اقدامات به ذینفع یا ذینفعان مربوطه باعث افزایش و تقویت مشارکت مخاطبین در برنامه های خواهد شد که انتظار دارد همه دانشگاهیان عزیز با سعه صدر از این رویه استقبال نمایند.
توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند منان مسئلت می نمایم.

 

 

 

دکتر ایرج نظری

سرپرست جندی شاپور اهواز

 

 

 

گفتنی است متولد ۱۳۴۰ و فارغ التحصیل سال ۱۳۷۴ در رشته پزشکی از جندی شاپوراهواز می باشد و برخی از فعالیتها و مسئولیتهای ایشان بشرح زیر می باشد:

مسئولیتها و سوابق ایشان در دفاع مقدس : مسئول واحد عقیدتی سیاسی سپاه پاسدران ، مسئول تیپ یک لشکر حضرت ولی عصر ، مسئول فرهنگی جبهه و جنگ ، حضور ۴۵ ماهه در بسیج و مناطق جنگی

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان اهواز
دبیر نظام پزشکی اهواز
مدیر شبکه ایذه
مدیر شبکه رامهرمز
رئیس مرکز بهداشت اهواز
رئیس آیت الله طالقانی اهواز
سرپرست امور فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه
معاون اجرایی دانشکده پزشکی جندی شاپور اهواز
مدیر درمان جندی شاپوراهواز
قائم مقام معاونت درمان جندی شاپور اهواز
رئیس کمیته درمان شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان

لازم به ذکر است پیش از این مجتبی اورکی عهده دار این سمت بودند.

جامعه روابط عمومی