طی حکمی از سوی بهرام جمالی مدیر عامل انجمن موسیقی ایران و دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، مسعود اله یاری به عنوان مدیر روابط عمومی این دوره از جشنواره منصوب شد.

مدیر روابط عمومی یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان منصوب شد

به گزارش جامعه مجازی روابط عمومی؛ طی حکمی از سوی بهرام جمالی مدیر عامل انجمن موسیقی ایران و دبیر اجرایی یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، مسعود اله یاری به عنوان مدیر روابط عمومی این دوره از جشنواره منصوب شد.

 

 

در حکم وی آمده است:

نظر به تخصص و تجارب شایسته شما در مدیریت خبری و امور رسانه‌ای رخدادهای فرهنگی هنری کشور و تعامل با اصحاب رسانه و با توجه به اهمیت انعکاس همه جانبه ظرفیت‌های فرهنگی و هنری جشنواره ملی موسیقی جوان و نیز ارتباط مؤثر با نهادهای دولتی و غیر دولتی مرتبط با حوزه جوانان، به موجب این حکم شما را به عنوان «مدیر روابط عمومی یازدهمین جشنواره ملی موسیقی جوان» منصوب و امیدوارم در جهت بخشی به نگرش جامعه به سوی جوانان کشور در بازتاب اخبار این جشنواره موفق باشید.

گفتنی است؛ اله یاری پیش از این سابقه مدیریت روابط عمومی بنیاد ملی مد و لباس، انجمن موسیقی ایران و مدیر روابط عمومی پنجمین جشنواره مد و لباس فجر و همچنین مسئول ستاد خبری سی و دومین جشنواره موسیقی فجر و دهمین جشنواره موسیقی نواحی ایران را برعهده داشته است.

 

جامعه روابط عمومی