دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در مقطع کاردانی برای ترم اول سال تحصیلی 97-98 علاوه بر رشته‌های پیشین در رشته‌های جدیدی مانند «سینما-تدوین فیلم»، «سینما-تصویربرداری» و «خبرنگاری ورزشی» نیز دانشجو می‌پذیرد.

دانشکده رسانه خبرگزاری فارس در مقطع کاردانی برای ترم اول سال تحصیلی ۹۷-۹۸ علاوه بر رشته‌های پیشین در رشته‌های جدیدی مانند «سینما-تدوین فیلم»، «سینما-تصویربرداری» و «خبرنگاری ورزشی» نیز دانشجو می‌پذیرد.

به گزارش جامعه روابط عمومی به نقل از فارس، دانشکده رسانه فارس در مقطع کاردانی برای نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در رشته‌های «خبرنگاری»، «خبرنگاری ورزشی»، «روابط عمومی»، «مترجمی زبان انگلیسی- آثار مکتوب و متون رسمی»، «عکاسی خبری»، «عکاسی-هنرهای تجسمی»، «سینما-تدوین فیلم» و «سینما-تصویربرداری» دانشجو می‌پذیرد.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، ثبت‌نام از علاقه‌مندان به تحصیل در دانشکده خبرگزاری فارس از روز دوشنبه ۲۲ مرداد آغاز و تا روز یکشنبه ۲۸ مرداد ادامه خواهد داشت.

متقاضیان تحصیل در رشته‌های مذکور می‌توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور دفترچه راهنمای ثبت‌نام را دریافت کنند. در این دفترچه تمامی شرایط و ضوابط پذیرش دانشجو و همچنین اقدامات لازم برای انجام ثبت‌نام درج شده است.

در این دفترچه و در بخش شرایط اختصاصی دانشکده رسانه خبرگزاری فارس آمده است: «زمان تشکیل کلاس‌ها ترجیحا روزهای پنجشنبه و جمعه و در سایر روزهای هفته حتی‌المقدور بعد از ظهرها خواهد بود». «تقسیط شهریه امکانپذیر است». «به دانشجویان وام تحصیلی به صورت قرض‌الحسنه ارائه می‌شود». «دروس جبرانی برای کمک به افرادی که دانش لازم را در هر رشته ندارند، ارائه می‌شود».

پذیرش دانشجو در این دانشکده در یک نوبت و برای نیمسال اول بدون کنکور صورت می‌پذیرد و شرکت کنندگان می‌توانند در یکی از رشته‌های «خبرنگاری» با کد ۱۲۹۱۱، «خبرنگاری ورزشی» با کد ۱۲۷۴۶، «روابط عمومی» با کد ۱۲۸۳۷، «مترجمی- زبان انگلیسی» با کد ۱۲۹۴۱، «عکاسی خبری» با کد ۱۳۳۱۷، «عکاسی-هنرهای تجسمی» با کد ۱۳۰۴۶، «سینما-تدوین فیلم» با کد ۱۳۲۸۵و «سینما-تصویربرداری» با کد ۱۳۲۹۳ ثبت‌نام کنند.

علاقمندان همچنین می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر و «ثبت‌نام حضوری» به دانشکده رسانه فارس واقع در خیابان انقلاب، ضلع شمال شرقی چهار‌راه کالج، کوچه شهید سعیدی مراجعه و یا با معاونت آموزش دانشکده به شماره تلفن ۵-۸۸۹۱۱۶۶۴ تماس بگیرند.

شایان ذکر است پس از پایان ثبت‌نام در مقطع کاردانی، پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی نیز انجام می‌شود؛ اطلاعات تکمیلی در خبرگزاری فارس منتشر خواهد شد.

جامعه روابط عمومی