فرماندار شهرستان فومن از مدیران روابط عمومی ادارات این شهرستان خواست ارتباط خود را با خبرنگاران افزایش دهند.

به گزارش جامعه روابط عمومی به نقل از خبرگزاری موج، مراسم تجلیل از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان فومن با حضور نماینده عالی دولت در این شهرستان، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه فومن، مدیران دستگاه‌های اجرایی و جمعی از مسئولان روز پنجشنبه برگزار شد.

در این مراسم محمود قاسم نژاد با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس و انقلاب، شهدای عرصه رسانه به ویژه شهید صارمی، این روز را به خبرنگاران تبریک و تهنیت گفت.

فرماندار فومن با تاکید بر اینکه خبرنگاری با توجه به اینکه با مردم و مسئولان در ارتباط است، شغل سختی است و ادارات موظف هستند خدمات خبرنگاران را ارج بنهند.

وی همچنین اظهار امیدواری کرد که خبرنگاران همراه با انتشار انتقادات، منصفانه خدمات دولت را گزارش دهند.

قاسم نژاد، خبرنگاران را مشاور امین دستگاه‌های اجرایی خواند و گفت: آنها بدون اینکه حقوقی دریافت کنند، باتوجه به اینکه از مطالبات کف جامعه مطلع هستند، ضعف های ما را بازگو می‌کنند.

فرماندار شهرستان فومن خبرنگاران را زبان گویا و چشمان بینای جامعه خواند و افزود: مسئولان نباید خود را در تقابل با خبرنگاران ببینند.

قاسم نژاد از خبرنگاران خواست خود را بروز کنند و همواره حرف تازه و گیرا داشته باشند.

وی بر لزوم صراحت کلام و واقع نمایی اخبار تاکید کرد و افزود: اخبار را همانطور که واقعیت دارد می بایست منعکس کرد.

فرماندار شهرستان فومن وظیفه اصلی رسانه‌ها را آگاهی بخشی به مردم دانست و با بیان اینکه نباید در زمین دشمن بازی کنیم متذکر شد: در شرایط حساس کشور همه از جمله رسانه ها باید به دولت کمک کنند.

قاسم نژاد بر لزوم افزایش امید به مردم تاکید کرد و گفت: خواست دشمن این است که مردم را نسبت به نظام بدبین کند بنابراین نباید به هر بهانه مدیران را فاقد صلاحیت بدانیم.

فرماندار شهرستان فومن همچنین از روابط عمومی ادارات خواست ارتباط خود را با خبرنگاران افزایش دهند.

جامعه روابط عمومی