ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان بمناسبت هفدهم مرداد، روز خبرنگار، از روابط عمومی این سازمان تقدیر نمود.

به گزارش جامعه روابط عمومی به نقل از سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان،ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خوزستان بمناسبت هفدهم مرداد، روز خبرنگار، از روابط عمومی این سازمان تقدیر نمود.

کورش خواجوی در این آیین که با حضور محمد حسین پناهی فر _خزانه دار سازمان و مهندس احسان جوادی _ نایب رئیس سازمان برگزار گردید، عنوان داشت: رسالت خبرنگاران کشف واقعی، جستجو برای پاسخگویی به پرسش ها و ابهامات افکار عمومی و نقد عادلانه و مبتنی بر واقعیت است و تلاش میکند تا مسیر توسعه همه جانبه کشور را بهم بزنید.

خواجوی با عنوان این که خبرنگاران میتوانند با قلم خود به آگاه سازی جامعه کمک شایانی داشته باشند، ادامه داد: فعالان این حرفه با ارائه نظرات و مشکلات مردم به مسئولان از یک طرف و انتقال اخبار فعالیت ‎ها و عملکرد مسئولان در حوزه‎ های مختلف به مردم نقش مهمی در حل بسیاری از مسائل جامعه ایفا می ‎کنند.

در ادامه احسان جوادی گفت: انعکاس اخبار صحیح و پرهیز از نشر اکاذیب و یا بزرگ‌نمایی برخی مشکلات و وارونه جلوه دادن حقایق از جمله وظایف مهم فعالان حوزه خبر است.

جوادی تصریح کرد: خبرنگار آن چه را که دیگران نمیبیند باید بیند، خبرنگار در دنیایی حرکت میکند که ناگفته هایی درون خود دارد، بسیاری از موضوعات را در دل و ذهن دارد ولی مقداری از آن را بیان میکند.

جامعه روابط عمومی