فرماندار تهران با اشاره به جایگاه شهدای خبرنگار گفت: شهدای خبرنگار از جمله شهید صارمی، آوینی و شهید مدافع حرم شهید خزایی با خون خود حقانیت و ماندگاری کارشان را اثبات کردند.

به گزارش جامعه روابط عمومی به نقل از تسنیم، عیسی فرهادی عصر امروز در نشست روابط عمومی‌ها و خبرنگاران با اشاره به جایگاه شهدای خبرنگار اظهار داشت: شهدای خبرنگار از جمله شهید صارمی، آوینی و شهید مدافع حرم شهید خزایی با خون خود حقانیت و ماندگاری کارشان را اثبات کردند.

وی بیان کرد: امروز خبر در سطح دنیا انقلاب به‌پا می‎‌کند، خبررسانی دقیق و به‌موقع حکومتی را جابه‌جا می‎کند، ایده و انگیزه خبرنگاران مسیر دنیا را عوض می‌کند.

فرماندار تهران همچنین افزود: اطلاع‌رسانی دقیق، مستمر و به‌موقع از نیازهای هر کشور است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد چرا که هر جا تشکیلات روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها هماهنگ کاری را انجام دهند موفقیت رخ می‌دهد.

فرهادی در ادامه با اشاره به موضوع برجام تصریح کرد: در مورد برجام روابط عمومی‌ها کمترین کار را انجام دادند که هرچه می‌گذرد اهمیت آن بیشتر آشکار می‌شود، چرا که برجام هیمنه استکبار را شکست و آمریکا را تنها گذاشت.

مشکلات شهرستان از طریق خبرنگاران احصا می‌شود

همچنین در ادامه این جلسه مسعود مرسل‌پور فرماندار قرچک نیز عنوان کرد: در سطح شهرستان سعی کردیم با خبرنگاران و روابط عمومی‌ها به‌عنوان سنگرسازان بی‌سنگر و کسانی که در عرصه خدمت چشم و گوش مدیر و مردم هستند ارتباط مؤثر برقرار کنیم.

وی تصریح کرد: انتقال گوشزدها و مشکلات از سوی خبرنگاران و روابط عمومی‌ها سبب شد در برنامه‌ریزی‌های شهرستانی طرح‌های نوینی را ایجاد کنیم.

فرماندار قرچک سپس با اشاره به جایگاه خبرنگاران گفت: خبرنگاران نخستین مرتبطان با فرماندار هستند که خیلی از مسائلی که در شهرستان قابل احصا و رصد نبود به‌واسطه خبرنگاران از آن مطلع شدیم که سبب شد به مناطق محروم بپردازیم.

مرسل‌پور در پایان خاطرنشان کرد: تبادل اخبار و اطلاعات سبب شد مردم به این سمت روی بیاورند که اگر در دستگاهی مشکلات حل نمی‌شود با خبرنگاران مرتبط شوند تا اخبار و اطلاعات منعکس شود که تا حصول نتیجه نیز پیگیری می‌شود.

جامعه روابط عمومی