مشاور عالی و مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان گفت: نقش روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی در ایجاد امیدآفرینی در جامعه ارزنده و ضروری است.

مشاور عالی و مدیرکل حوزه استاندار هرمزگان گفت: نقش روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی در ایجاد امیدآفرینی در جامعه ارزنده و ضروری است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خلیج فارس؛ محمد باقر کشفی در نشست با مدیران روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی استان افزود:روابط عمومی‌ها باید با حضور در بطن جامعه، با دغدغه‌ها و مسائل آشنا شوند و متناسب با آن آگاهی بخشی و امیدآفرینی کنند.

وی با اشاره به استفاده از روش‌های نوین در آگاهی و اطلاع رسانی افزود: استفاده از خلاقیت و ایده‌های جدید از ضرورت‌های کار روابط عمومی هاست و در این زمینه لازم است که روابط عمومی‌ها برای استفاده از مشورت‌ها و ایده‌های صاحبان اندیشه، اتاق فکر تشکیل دهند.

مدیر کل صداوسیمای مرکز خلیج فارس نیز در این مراسم گفت: روابط عمومی‌ها حلقه اصلی اتصال میان مردم و دستگاه‌های اجرای هستند.

مهران جلائی افزود: اطلاع رسانی‌ها باید به موقع، سریع و دقیق در اختیار مردم قرار گیرد.

وی از اجرای ویژه برنامه‌هایی برای جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و گرامیداشت هفته دولت خبر داد و گفت: مرکز خلیج فارس آماده هر گونه همکاری با دستگاه‌های اجرایی است.

رضا کمالی سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری هرمزگان نیز در این نشست اطلاع رسانی به موقع و گسترده از اقدامات و خدمات انجام شده از سوی دستگاه‌ها را از وظایف مهم روابط عمومی‌ها برشمرد و گفت: روابط عمومی‌های دستگاه‌ها باید ظرفیت انتقاد پذیری خود را افزایش داده و تلاش کنند به صورت منطقی به انتقادات پاسخ دهند.

جامعه روابط عمومی