مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران از برگزاری گردهمایی مدیران کل روابط عمومی استانداری های منطقه یک کشور در روز سه شنبه به میزبانی این استان خبر داد.

ضیاء الدین صبوری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این گردهمایی فردا با حضور مدیران کل روابط عمومی استانداری های تهران، البرز، قم، قزوین،گلستان، گیلان، مازندران و همچنین مدیران روابط عمومی های فرمانداری های تابعه استان تهران برگزار می شود.

وی افزود: در این گردهمایی همچنین برگزاری انتخابات مجمع عمومی روابط عمومی های استان های منطقه یک کشوری نیز برنامه ریزی شده است.

صبوری گفت: در این مراسم بیش از ۲۵۰ خبرنگار استان تهران حضور دارند و مراسم تجلیل از خبرنگاران برگزیده نیز برگزار خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران افزود: در این مراسم استاندار تهران، رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت کشور و نمایندگان رسانه ها نیز حضور خواهند داشت.

وی افزود: این مراسم از ساعت ۱۰ تا ۱۷ در قالب بخش های مختلف در محل استانداری تهران برگزار می شود.

ارتقای توانمندی های روابط عمومی ها، راههال توسعه کمی و کیفی فعالیت ها و تعامل علمی این روابط عمومی ها با رسانه ها از جمله مسائلی است که در این گردهمایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

جامعه روابط عمومی