مدیر عامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز، از آمادگی این سازمان در ارائه خدمات تولیدی این سازمان به اداره کل روابط عمومی شهرداری تبریز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تبریز، مدیر عامل این سازمان و مدیر کل روابط عمومی شهرداری تبریز جهت بررسی و همکاری پروژه های فناوری در حوزه رسانه دیدار کردند.

در این دیدار احمد فیضی مدیر عامل سازمان فناوری با اشاره به رسالت های سازمان فناوری در تولید و مدیریت اطلاعات در حوزه های مختلف خدماتی شهرداری است گفت: روابط عمومی ویترین و منعکس کننده خدمات متنوع شهرداری تبریز به حساب می آید و سازمان فناوری سعی دارد با استفاده از آخرین فناوری های روز دنیا نقش تسهیل گری را در ارائه خدمات به عموم شهروندان و همچنین کمک به اطلاع رسانی ایفا نماید.

وی همچنین با اشاره به ظرفیت های بالقوه شهر تبریز برای اجرای طرح های مختلف شهر هوشمند، همکاری ویژه اداره کل روابط عمومی شهرداری را در این زمینه خواستار شد.

در این دیدار سعید حاجی زاده مدیر کل روابط عمومی شهرداری تبریز ضمن ابراز خرسندی از تولید سامانه های مرتبط با فعالیت های شهرداری توسط کارشناسان سازمان فناوری، گفت: روابط عمومی شهرداری تبریز آماده معرفی این سامانه ها و خدمات در برنامه های تولیدی صدا و سیما و شهریار نیوز و فضاهای تبلیغاتی محیطی این اداره کل است.

وی ضمن ارائه گزارشی از رسانه های روابط عمومی شهرداری تبریز گفت: شهرداری تبریز به دلیل ارائه خدمات متنوع به شهروندان، یکی از فعال ترین ارگان ها است که در حوزه رسانه و به خصوص شبکه های اجتماعی نیز حضور چشمگیری دارد.

حاجی زاده افزود: خوشبختانه خبرگزاری شهریار یکی از پربازدیدترین خبرگزاری های شهرمان بوده و در حوزه اطلاع رسانی توانسته منبع خوب خبری برای شهروندان باشد.

حاجی زاده ابراز امیدواری کرد که تبریز بتواند در شاخص های مختلف شهر هوشمند اعم از حمل و نقل، ترافیک، شهرسازی و ... خدمات خوبی را به عموم شهروندان ارائه نماید.

گفتنی است در این دیدار راهکارهای توسعه ارتباط بین شهرداری و شهروندان، استفاده بهینه از شبکه های اجتماعی و توسعه شهریار نیوز در جهت معرفی فعالیت های شهرداری نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

جامعه روابط عمومی