نشست تخصصی کارشناسان روابط عمومی مناطق ۲۱ گانه شهرستان های استان تهران با حضورمدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار شد.

به گزارش جامعه روابط عمومی، عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به نقش بسیار مهم روابط عمومی ها در اطلاع رسانی دقیق و به موقع ، اظهار داشت : شفاف سازی یکی از مهمترین وظایف روابط عمومی ها است

وی روابط عمومی ها را نبض تپنده هر سازمانی دانست و افزود: میزان حیات ، پویایی و طراوت هر سازمانی در گرو انعکاس درست عملکرد آن ،توسط روابط عمومی هاست.

فولادوند با اشاره به اینکه روابط عمومی ، عملکردها را به مخاطب خود منعکس و معرفی می کند ،تاکید کرد: امروزه در عرصه ارتباطات باید بسیار تیزبین ، هوشیار و با سرعت و دقت عمل بود.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان با تاکید بر اینکه اقدامات روابط عمومی ها نباید شتابزده و از روی احساسات باشد ، خاطرنشان کرد: باید به سمت بالا بردن میزان رضایت مندی مردم و بازگشت آرامش به جامعه حرکت کرد.

گفتنی است در این نشست مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از زحمات ارزنده اصغر خلیلی رئیس سابق اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تقدیر کرد.

جامعه روابط عمومی