دومین همایش تخصصی مسئولان روابط عمومی استانها و ستاد بیمه ایران با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونین بیمه ایران ، صاحب نظران و متخصصان علوم ارتباطات و روابط عمومی چهارشنبه ۲۷ تیر در تهران برگزار شد.

در آیین گشایش این گردهمایی علمی -توجیهی که به میزبانی روابط عمومی شرکت سهامی بیمه ایران طی دو روز در مرکز همایش های ایران زمین بیمه ایران برپا شد ، علاوه بر سخنرانی های مقامات ارشد بیمه ایران ، مسئولان و کارشناسان ، پنل تخصصی – توجیهی شورای هماهنگی روابط عمومی های استانی بیمه ایران همراه با دو کارگاه آموزشی کاربردی با عناوین «آشنایی با اصول و مبانی روزنامه نگاری و طراحی» و «روابط عمومی الکترونیک» در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۲۷ و ۲۸ تیر ۹۷) برگزار شد.

به گزارش جامعه روابط عمومی، هدف از برپایی این نشست های تخصصی، علاوه بر تبادل تجربیات و هم اندیشی در زمینه های مختلف کاری، آشنایی همکاران روابط عمومی استان های کشور با آخرین تحولات و پیشرفت های فنی و علمی در حوزه های تبلیغات ، اطلاع رسانی و بازاریابی است . به همین منظور پنل های تخصصی خبرنویسی ، طراحی و گرافیک، مدیریت سایت وفضای مجازی برای شرکت کنندگان ارائه خواهد شد.

در کارگاه آموزشی"روابط عمومی الکترونیک" علاوه بر بررسی کارکردها و نقش شبکه ها و رسانه های اجتماعی در اطلاع رسانی، سرفصل هایی چون : روابط عمومی الکترونیک و رسانه های جدید ( سایت های خبری، کانال های پیام رسان و شبکه های اجتماعی)، روابط عمومی و رسانه های آنلاین، مخاطب شناسی، ارتباط شناسی، مدیریت و فعالیت روابط عمومی در کانال های پیام رسان، خبر و اطلاع رسانی در کانال های پیام رسان، راه های افزایش تاثیرگذاری کانال های پیام رسان ، شهروند خبرنگاری، فناوری پخش زنده اینترنتی، واقعیت مجازی و واقعیت افزوده و . . . به بحث و بررسی کارشناسان مدرس قرار گرفت .

تجلیل از بازنشستگان و پیشکسوتان روابط عمومی بیمه ایران و تقدیر از چند هنرمند مشهور ازدیگر برنامه های فرهنگی این همایش دو روزه بود .

جامعه روابط عمومی