مسعود نجابتی، دبیرکل پنجمین جشنواره هنر مقاومت طی حکمی "امین صافی زاده" را به عنوان مدیر روابط عمومی این جشنواره منصوب کرد.

مسعود نجابتی دبیرکل هنر مقاومت با اعلام این خبر گفت: باتوجه به بررسی های به عمل آمده و لزوم استفاده از ظرفیت های بخش های گوناگون عرصه هنر های تجسمی کشور ، قصد داریم تا پنجمین را با رویکردی نو و شیوه ای بدیع برگزار کنیم. لذا با توجه به این موضوع در نظر داریم تا انشاءالله، پنجم را در ۱۰ بخش «پوستر و شهر» ، «کارتون و کاریکاتور»، «تصویر سازی»، «طراحی صنعتی»، «پرچم و کتیبه»، «تایپوگرافی»، «گرافیک متحرک»، «نقاشی دیجیتال»، «عکس» و بخش ویژه «علمی ـ پژوهشی» برگزار کنیم.

مسعود نجابتی در ادامه افزود: امیدواریم تا با یاری و همیاری کلیه هنرمندان متعهد و متخصص خصوصا نسل جدید، پرتوان، دانش آموخته و هنرمند و نیز همیاری مراکز و نهادهای مرتبط، شاهد برگزاری پویا و هدفمند در راستای اشاعه مقاومت در عرصه هنرهای تجسمی کشور باشیم.

مدیر عامل گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح همچنین از اعلام دبیران بخش های ۱۰ گانه این در آینده ای نزدیک خبر داد.
پنجمین هنر مقاومت ، به همت گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری مسعود نجابتی دی ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

امین صافی زاده مدیر هنر مقاومت شد

مسعود نجابتی، دبیرکل پنجمین هنر مقاومت طی حکمی "امین صافی زاده" را به عنوان مدیر این منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است:«امید است با اتکاء به ذات حضرت احدیت (جل جلاله) و مدون و نیز استفاده از ظرفیت های موجود های کشور و تعامل حداکثری با اصحاب شاهد انعکاس مطلوب و تقویت ابعاد ای پنجمین هنر مقاومت باشیم.»

مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس، مسئول آرشیو انجمن عکاسان انقلاب و دفاع مقدس، چندین مسابقه کارتون و کاریکاتور از جمله پایان یک داعش و ترامپیسم و نیز مسئول ستاد خبری چهارمین بین المللی هنر مقاومت از جمله مسئولیت هایی است که در کارنامه وی دیده می شود.

پنجمین هنر مقاومت، در ۱۰ بخش « پوستر و شهری » ، « کارتون و کاریکاتور » ، « تصویر سازی » ، « طراحی صنعتی » ، « پرچم و کتیبه» ، « تایپوگرافی » ، « گرافیک متحرک » ، « نقاشی دیجیتال » ، « عکس » و بخش ویژه « علمی ـ پژوهشی » توسط گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح دی ماه سال جاری به در تهران برگزار خواهد شد.

جامعه روابط عمومی