جلسه شورای روابط عمومی دستگاهای عضو شورای اداری استان با حضور دکتر شجاعی کیاسری رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور، رشیدیان استاندار خراسان رضوی برگزار شد

جلسه شورای دستگاهای عضو شورای اداری استان با حضور دکتر رئیس مرکز و امور بین الملل وزارت کشور، رشیدیان خراسان رضوی، خانم دکتر کیوانفر مدیر دفتر ریاست و فردوسی مشهد و مدیران دستگاهای اجرایی استان روز سه شنبه ۱۹ تیرماه ۱۳۹۷ در سالن اجتماعات برگزار شد.

رشیدیان خراسان رضوی در این نشست بر لزوم ایفای نقش موثر ها، به عنوان سربازان خط مقدم جنگ روانی دشمن تاکید کرد و افزود: باید توجه و دقت داشته باشید سمت و سوی ما به سمت وحدت بین دستگاهها باشد.

وی ادامه داد : امسال چهلمین سال پیروزی ایران است و باید تلاش کنیم ریشه های انقلاب را بیشتر به ملت معرفی کنیم همچنین ارزشهایی که انقلاب در دل خودش داشت مثل پیشرفت به مردم معرفی شود و باید از این مناسبت برای احیای ارزش ها و ریشه های که خود باوری، خدا باوری، استقلال، عزت و سربلندی ملت و مردم است؛ بهره گرفت.

استاندار در پایان سخنان خود اظهار داشت: ها باید با استفاده از ظرفیت های دیداری، شنیداری، مکتوب و بهره گیری از دستاوردهای و دستگاه متبوع خود را کنند و افزود: ها باید از فرصت چهلمین سال پیروزی برای تقویت روحیه نشاط و شادابی و ارائه دستاوردها به هدف متبوع خود استفاده کنند.

در ادامه دکتر جعفر مروارید عضو هیئت علمی فردوسی مشهد و مدیر کل و ارشاد اسلامی سخنانی در خصوص نقش و وظایف ها مطالبی برای حاضران ایراد نمود.

جامعه روابط عمومی