نشست آموزشی و توجیهی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با موضوع شیوه های فنون مذاکره با رسانه برگزار شد.

به گزارش جامعه روابط عمومی، ‌روز شنبه ١۶ تیرماه پنجمین نشست آموزشی و توجیهی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان یزد با حضور "علی صالحی" مدیرکل روابط عمومی استانداری یزد، اعضای هیئت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق و مدیران و کارشناسان روابط عمومی های استان در سالن همایش های شرکت توزیع نیروی برق ‌یزد برگزار شد.

محمدرضا صحتی در ‌این نشست که با رویکرد مدیریت مصرف برق برگزار گردید، به نقش روابط عمومی ها در فرهنگ سازی الگوی مصرف اشاره کرد و گفت: معماری افکار،‌ ترویج فرهنگ صحیح مصرف به زبان ساده و قابل فهم برای مردم و همسو کردن ‌جامعه در امر مدیریت مصرف انرژی با مشارکت روابط عمومی ها سریع تر و ممکن خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان با تاکید بر مدیریت تقاضا و تغییر الگوی مصرف توسط روابط عمومی ها، افزود: برای مدیریت مصرف انرژی باید سبک زندگی مردم تغییر کند و اجرای این ضرورت به دلیل تخصص فرهنگ سازی در روابط عمومی ها مهم و حیاتی است.

وی داشتن برنامه و کار سیستمی در روابط عمومی ها را به عنوان یک نقطه مثبت اعلام و تاکید کرد: روابط عمومی ها می توانند استراتژی آینده را تعیین و برای رسیدن به اهداف سازمان خود برنامه ریزی کنند و در بحث مدیریت مصرف نیز این کار برای روابط عمومی ها پیچیده نیست.

صحتی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی های دستگاه های استان خواست با مصرف بهینه برق به خصوص در ساعت های پیک بار روز استان ساعات ١٢ الی ١۴ و ساعات پیک شب ٢٠ تا ٢۴ در تامین برق مطمئن، صنعت برق استان را همراهی کنند.

"محمد میرشمس" مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان نیز در این نشست به بیان راهکارهای عملی بهینه سازی مصرف برق اشاره کرد.

گفتنی است "سیدبهادر بهادری" ‌مدرس این دوره آموزشی نیز در خصوص شیوه های فنون مذاکره با رسانه و اصول فن بیان مطالبی را بیان نمود.

جامعه روابط عمومی