در مراسمی با حضور استاندار تهران، مدیران روابط عمومی فرمانداری‌های استان درپنجمین جشنواره ستارگان روابط عمومی معرفی شدند.

در مراسمی با حضور تهران، مدیران فرمانداری‌های استان درپنجمین ستارگان معرفی شدند.

استاندار تهران در این مراسم دقت،سرعت و اقناع را ویژگی روابط عمومی‌های نوین برشمرد.

در این مراسم که با حضور مدیرکل و امور بین‌الملل تهران،جمعی از مدیران فرمانداری‌های استان و شماری از استادان و فعالان این عرصه در سالن همایش‌های شهید مطهری تربیت مدرس برگزار شد. تهران گفت: در سازمان‌هایی که و نوآوری یکی از مؤلفه‌های مهم و درخور توجه محسوب می‌شود به گذشته‌ها رضایت نمی‌دهد و همواره با بهره گیری از ونوآوری،تغییر در نگرش و رفتار را سرلوحه برنامه‌هایشان می‌دانند.

محمدحسین مقیمی از ۳ عنصر دقت،سرعت و اقناع به عنوان ویژگی‌های روابط عمومی‌های نوین یاد کرد و ادامه داد:اگر قائل به جایگاه علمی برای هستیم،باید خود را به استفاده از شیوه‌های نوین و به لحظه ملزم بدانیم.

وی با ذکر این که اساساً با تغییرات در فنآوری‌های اطلاع رسانی،ذائقه مخاطبین و مردم هم تغییر یافته است،گفت:رشد فنآوری‌ها بویژه در عرصه باعث شده است که هر روز باحجم عظیمی از مفاهیم علمی در رسته‌های مختلف مواجه شویم که هم از این امر مستثنی نیست.

او اشراف همه جانبه و آگاهی از سلیقه‌های متفاوت را ۲ ویژگی اساسی برای روابط عمومی‌های موفق دانست و تاکید کرد:امروز انتشار و یا خبرکذب می‌تواند جامعه را ملتهب کند و ورود به موقع و به هنگام و شکل دادن در مسیری درست، می‌تواند اثرگذار باشد.

رئیس شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان تهران،روابط عمومی را دارای ۲ جنبه علمی و مدیریتی دانست و افزود:زمانی که روابط عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی بتوانند به واسطه عملکرد خود از نگرانی مردم بکاهند، توانسته‌اند جنبه مدیریتی را محقق کنند.

مقیمی استفاده از ابزار و شیوه‌های روزآمد در روابط عمومی‌های دستگاه‌های دولتی را حائز اهمیت دانست و تاکید کرد:دستگاه‌های اجرایی اگر بخواهند با شیوه‌های سنتی اقدامات خود را کنند، شکست خواهند خورد.در پایان این از مدیران فرمانداری‌های استان تهران با اهدای لوح تقدیر توسط تهران، شد.‏

جامعه روابط عمومی