پهپاد Anafi با قابلیت جمع شدن و وزن کم پهپادی بسیار مناسب برای استفاده در فضای باز است.

پهپاد تاشو و سبک Anafi مناسب‌ترین پهباد برای فضای بازبه گزارش حوزه دریچه گروه باشگاه جوان؛ شرکت فرانسوی Parrot که در حوزه ساخت فعالیت می‌کند، جدیدترین خود با نام Anafi را معرفی کرد. این دستگاه جمع‌و‌جور با قابلیت تاشو شدن و وزنی معادل ۳۲۰گرم تغییرات قابل توجهی نسبت به قبلی کمپانی Parrot با نام Bebop2 دارد. قبلی این کمپانی با وزنی معادل ۵۰۰ گرم و سیستم ارتباطی و تصویربرداری ضعیف‌تری نسبت به Anafi پیشترفت‌های جدید کمپانی Parrot را نمایان‌تر کرده است.

پهپاد Anafi دارای یک دوربین ۲۱ مگاپیکسلی با قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه است. این دوربین توانایی با کیفیت ۴K HDR با ۳۰ فریم در ثانیه و کیفیت ۱۰۸۰P HDR با ۶۰ فریم در ثانیه را دارد. شرکت سازنده این اعلام کرده است دوربین Anafi توانایی زوم سه برابری را دارد اما تنها با زوم دو برابری می‌تواند فیلم‌برداری با قابلیت Full HD را انجام دهد.

 

 

پهپاد تاشو و سبک Anafi مناسب‌ترین پهباد برای فضای باز

در اپلیکیشن جدید نصب شده بر روی این دستگاه، کاربران حق انتخاب بین عکس‌برداری با دوربین ۲۱ مگاپیکسلی و ۱۲ مگاپیکسلی را دارند و می‌توانند حالت‌های ویدئویی دوربین را تنظیم کنند. آنافی قابلیت پشتیبانی از فیلم‌برداری با بیش از حد بالا و هم‌چنین فیلم‌برداری اسلو‌موشن را دارد. دوربین این دستگاه به صورت مکانیمی و دیجیتالی ضیط تصویر را تثبیت می‌کند.

آنافی هم‌اکنون در بازار می‌تواند کاربران را به سمت خود جذب کند و عکس‌هایی با قابلیت تشخیص بدن را ثبت کند. این با یکبار شارژ کامل قادر به پرواز برای مدت ۲۵ دقیقه(بدون باتری اضافی) است. شارژ این دستگاه از طریق پورت USB است و یک شارژر سریع نیز به همراه دستگاه هنگام خرید به کاربر تحویل داده می‌شود. آنافی ظرف ۱٫۵ ساعت به شارژ کامل می‌رسد. پرواز این در حالت اسپرت ۵۱ کیلومتر بر ساعت و توانایی پرواز در باد مقاوم بر ۵۳ کیلومتر بر ساعت را دارد.

پهپاد تاشو و سبک Anafi مناسب‌ترین پهباد برای فضای باز
برای کنترل Anafi به جز استفاده از جوی‌استیک فیزیکی می‌توان با گوشی‌های اندروید و IOS نیز را کنترل کرد. این دستگاه از طریق کابل USB-A به گوشی وصل می‌شود. جدید کمپانی Parrot نسبت به مدل قبلی ۳۵ درصد کمتر صدا تولید می‌کند. با قرار دادن ۴ آنتن Wifi در ۴ پایه Anafi برد کنترل آن ۳۸۶۲ رسیده است. قیمت اعلام شده برای این ۶۹۹ دلار است.

جامعه روابط عمومی