در حکمی از سوی رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی ، دکتر “حبیب عبودی به عنوان سرپرست جدید اداره روابط عمومی این موسسه منصوب کرد.

رئیس موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی در حکمی دکتر "حبیب عبودی" را به عنوان سرپرست جدید اداره روابط عمومی این موسسه منصوب کرد.

به گزارش جامعه مجازی روابط عمومی، در این حکم دکتر حمید کهرام با اشاره به سوابق، تجارب و دانش ارزشمند و بنا به پیشنهاد مدیریت حوزه ریاست، دکتر حبیب عبودی را به عنوان سرپرست اداره روابط عمومی موسسه رازی منصوب کرد.

 

در بخشی از این حکم آمده است:

امید است با اتکال به خداوند متعال و تلاش و کوشش وافر در جهت تحقق اهداف عالیه موسسه، به خصوص نظارت و رسیدگی در انجام کلیه فعالیت ها و ارایه گزارش های مربوط به روابط عمومی، تلاش هدفمند جهت اطلاع رسانی و آگاه سازی عمومی، سیاست گذاران، قانون گذاران و مسئولان بلندپایه جهت تقویت و ارتقای جایگاه موسسه رازی در بین افکار عمومی جامعه، تلاش در جهت افزایش روحیه نشاط و تلاش کارکنان موسسه، استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه های جمعی (رسانه های مجازی، دیداری- شنیداری و نوشتاری)، بالا بردن سطح حضور موسسه در نمایشگاه های تخصصی داخلی و خارجی، سمینارها و کنگره ها، نظارت بر امور مربوط به تدارک تشریفات، برگزاری جشن ها و آیین های مذهبی و ملی و ترویج فرهنگ گردشگری علمی – تخصصی در موسسه رازی موفق باشید.

 

شایان ذکر است، دکتر حبیب عبودی دارای دکترای علوم ارتباطات اجتماعی از دانشگاه پونا هندوستان و عضو نیمه وقت هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی است.

وی سوابقی از جمله تدریس دروس تخصصی روابط عمومی و روزنامه نگاری در دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، عضو انجمن بین المللی روابط عمومی (ایپرا)، عضو انجمن متخصصان روابط عمومی در ایران، مدیر اسبق روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان خوزستان، مولف کتاب "مبانی جامعه شناسی"، مولف بیش از ۸۰ مقاله علمی و تخصصی و چاپ در مجلات معتبر و روزنامه های سراسری کشور و سابقه ۲۰ سال مدیریت روابط عمومی را در کارنامه خود دارد.

 

مرجع : روابط عمومی موسسه رازی

جامعه روابط عمومی