نشست تخصصی « روزنامه‌نگاری پهپادی » روز دوشنبه ۷ خرداد ماه از ساعت ۱۳/۳۰ در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

نشست تخصصی « روزنامه‌نگاری پهپادی » روز دوشنبه ۷ خرداد ماه از ساعت ۱۳/۳۰ در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها، این نشست با حضور متخصصان و پژوهشگران رسانه و ارتباطات، مستند سازان وکارشناسان فعال در حوزه به کارگیری از پهپاد برگزار می‌شود. در این هم اندیشی بسط و توسعه استفاده از پهپاد برای روزنامه‌نگاری، چالش‌های عمده به کارگیری از پهپادی برای جمع آوری اطلاعات، رعایت حریم خصوصی افراد و آزادی‌های مدنی در به کارگیری دوربین‌های هوایی و آشنایی با نحوه کار پهپادها مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

آشنایی با روزنامه‌نگاری پهپادی، ضرورت آموزش تکنولوژی نوین پهپاد در روزنامه‌نگاری و جمع آوری اطلاعات در دانشگاه‌ها و موسسه‌های آموزشی، مزیت‌های عمده بهره‌گیری از پهپاد در ژورنالیسم، رعایت استانداردهای اخلاقی و حفظ حریم خصوصی افراد در استفاده از سیستم‌های پهپاد، بررسی قانونمند کردن جمع‌آوری اطلاعات از طریق پهپاد از محور های مورد بحث در این نشست هستند.

حمید‌ رضا خطیبی، روزنامه‌نگار و مترجم؛ حمید ضیایی‌پرور، مدیر کل دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها؛ احسان رحیمی، مشاور مدیر عامل سازمان فناوری، اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران؛ شهروز کیایی، مدیر برنامه و مسئول روابط عمومی گروه فرا‌دید؛ ساجد محمدی، مدیر فنی بخش هلی‌شات شرکت آموت در این نشست سخنرانی می کنند.

نشست تخصصی « روزنامه‌نگاری پهپادی » روز دوشنبه ۷ خرداد ماه از ساعت ۱۳/۳۰ در دفتر مطالعات و برنامه‌ریزی رسانه‌ها واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، کوچه دوم، پلاک ۱۱ برگزار می‌شود.

جامعه روابط عمومی