رئیس و تعدادی از کارشناسان اداره روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به مناسبت هفته پدافند غیرعامل با حضور در محل دفتر مدیریت پدافند غیرعامل این موسسه، به مدیر و کارشناسان این مدیریت تبریک و خداقوت گفتند.

رئیس و تعدادی از کارشناسان اداره روابط عمومی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی به مناسبت هفته پدافند غیرعامل با حضور در محل دفتر مدیریت پدافند غیرعامل این موسسه، به مدیر و کارشناسان این مدیریت تبریک و خداقوت گفتند.

به گزارش روابط عمومی موسسه رازی، به مناسبت گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل و قدردانی از تلاش و زحمات کارکنان مدیریت پدافند غیرعامل موسسه رازی، رئیس و تعدادی از کارشناسان اداره روابط عمومی با حضور در محل دفتر این مدیریت، ضمن تبریک هفته پدافند غیرعامل با دکتر رضا صادقیان و همکارانش در این مدیریت دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار صمیمی که بعد از ظهر چهارشنبه انجام شد، دکتر رضا صادقیان مدیر پدافند غیرعامل موسسه رازی، تاسیس و وجود این موسسه را به پدافند غیرعامل تعبیر کرد که با تولید واکسن های ایمن کننده در مقابل بیماری ها، در نقش پدافند غیرعامل عمل می کند.

وی در ادامه با تاکید بر لزوم فرهنگ سازی در مورد ماهیت پدافند غیرعامل در موسسه رازی گفت: آشنایی مدیران و مسئولان بخش های مختلف این موسسه با مفهوم پدافند غیرعامل و شناسایی و رفع نقاط ضعف هر بخش، موجب پیشگیری از آسیب پذیری این مجموعه حیاتی در زمان وقوع بحران می شود.
دکتر صادقیان افزود: روابط عمومی با اطلاع رسانی در این باره می تواند در نهادینه شدن فرهنگ پدافند غیر عامل و ایجاد کنجکاوی در بین مدیران موسسه رازی نسبت به این مفهوم ما را یاری کند.

دکتر صادقیان با بیان اینکه تا کنون با برگزاری دوره های آموزشی پدافند غیرعامل، دوره های تخصصی، تشکیل کارگاه های آموزشی و برگزاری نخستین رزمایش مبارزه با آلودگی میکروبی در کشور تلاش کردیم اطلاعاتی از پدافند غیرعامل در اختیار همکارانمان در بخش های مختلف قرار دهیم، یادآور شد: اکنون می توانیم قدم های بعدی را برداریم.

مدیر پدافند غیرعامل موسسه رازی همچنین از طراحی لوگوی پدافند غیر عامل موسسه رازی خبر داد که به خوبی موضوع پدافند غیر عامل را در این موسسه ترسیم کرده است.

دکتر حبیب عبودی رئیس اداره روابط عمومی موسسه نیز با بیان پیشنهادهایی به منظور نهادینه شدن فرهنگ پدافند غیرعامل بر آمادگی این اداره برای اطلاع رسانی گسترده تاکید کرد .

در این دیدار صمیمی، کارشناسان هر دو بخش دیدگاه ها و نظرات خود در زمینه تعامل بیشتر و شیوه های مناسب اطلاع رسانی در زمینه پدافند غیرعامل را مطرح کردند.

جامعه روابط عمومی