براساس اطلاعیه سازمان سنجش، نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷، چهارشنبه (۹ خردادماه) اعلام می شود.

براساس اطلاعیه سازمان سنجش، نتایج اولیه آزمون ورودی دوره های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷، چهارشنبه (۹ خردادماه) اعلام می شود.

 

به گزارش جامعه مجازی روابط عمومی، اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره اعلام نتایج اولیه و زمان انتشار دفترچه انتخاب رشته‌های تحصیلی برای داوطلبان مجاز به انتخاب رشته‌ در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ منتشر شد.

 

در این اطلاعیه آمده است؛

«ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات داوطلبان عزیز در ماه مبارک رمضان، بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۷ می‌رساند که نتیجه اولیه این آزمون در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۳/۰۹ اعلام خواهد شد.

ضمناً آن دسته از داوطلبانی که بر اساس اعلام نتیجه و مفاد کارنامه نتایج اولیه مجاز به انتخاب رشته‌های تحصیلی در این آزمون شوند، لازم است براساس مفاد اطلاعیه‌ای که در این خصوص همزمان با اعلام نتیجه اولیه در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۳/۰۹ بر روی سایت اطلاع رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار داده می‌شود، نسبت به انتخاب رشته‌های تحصیلی مورد نظر خود از تاریخ ۹۷/۰۳/۱۲ لغایت ۹۷/۰۳/۱۹ اقدام نمایند.

لازم به توضیح است که دفترچه راهنمای انتخاب رشته‌های تحصیلی (شماره ۲) آزمون مذکور از روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۳/۱۰ بر روی سایت این سازمان قرار داده می‌شود.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور »

 

به گزارش جامعه مجازی روابط عمومی، سال گذشته بر اساس اطلاعیه هایی که هم اکنون نیز بر روی سایت اینترنتی سازمان سنجش کشور قرار دارد، وضعیت و تعداد پذیرش دانشگاه ها در رشته علوم ارتباطات اجتماعی با گرایش های علوم ارتباطات اجتماعی، مدیریت رسانه، روزنامه نگاری، مطالعات فرهنگی و رسانه، تبلیغ و ارتباطات فرهنگی، ارتباطات گرایش حج و زیارت و گرایش دین و رسانه به شرح ذیل بوده است:

 

 

جامعه روابط عمومی