مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : به مناسبت هفته روابط عمومی و روز ملی ارتباطات از تلاشگران این عرصه تقدیر شد .

مسئول روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری گفت : به مناسبت هفته روابط عمومی و روز ملی ارتباطات از تلاشگران این عرصه تقدیر شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری ، عباس خلیل پور با تشکر از تلاشهای کارکنان روابط عمومی منطقه ساری در در ارتقای جایگاه روابط عمومی منطقه، بیان کرد : روابط عمومی منطقه ساری در مراسمی که به مناسبت هفته روابط عمومی و ۲۷ اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در استانداری مازندران برگزار شد و به پاس تلاشهای بی دریغ، لوح تقدیری از استاندار دریافت کرد .

عباس خلیل پور گفت : برای بهبود کیفی روابط عمومی ها ، انتقال دانش و تعامل روابط عمومی ها می تواند یکی از راهکارهای ارتقاء و مدیریت دانش باشد و روابط عمومی منطقه ساری با بهره گیری از مدیریت دانش توانسته سه دوره حائز رتبه اول درسطح مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران شود .

خلیل پور اظهار کرد : روابط عمومی منطقه ساری با بهره گیری از کارشناسان متخصص خود در این عرصه و انجام کار تیمی در دو سال گذشته با طرح ایده های جدید و بروز و اجرای آنها در سطح مناطق ، استان و کشور ، همچنین مشاوره با اساتید دانشگاهی و ارتباط نزدیک با رسانه ها و مشتریان توانست منطقه ساری را به اهداف خود برساند.

مسئول روابط عمومی منطقه ساری تاکید کرد : در حال حاضر این روابط عمومی با بهره گیری از فناوری روز این رشته و برنامه ریزی کوتاه مدت و میان مدت ، ارتقاء سطح کیفی کار کرد واحدهای مختلف شرکت را در دستور کار پژوهشی خود دارد .

جامعه روابط عمومی