به همت بسیج دانشجویی دانشکده خبر شیراز ویژه برنامه گرامیداشت روز ملی روابط عمومی و ارتباطات با حضور رئیس انجمن روابط عمومی استان فارس برگزار شد.

به همت بسیج دانشجویی ویژه برنامه گرامیداشت روز ملی و با حضور رئیس برگزار شد.

به گزارش جامعه روابط عمومی: به همت بسیج دانشجویی ویژه برنامه گرامیداشت روز ملی و با حضور رئیس برگزار شد.

این ویژه برنامه، عصر سه شنبه اول خردادماه همزمان با ششمین روز هفته در برگزار شد.

دکتر محمود شاکر، رئیس دانشکده علمی کاربردی خبر شیراز، در این آیین با بیان اینکه نقش ارزشمند و ویژه در مدت فعالیت این دانشکده در حوزه در استان تبیین و تقویت شده است، گفت: امروز روزی است که افتخار کنیم در رشته درس خواندیم و می توانیم در این زمینه خدمات ارزنده ای به جامعه ارائه کنیم.

وی با اشاره به اینکه پاشنه آشیل هر مجموعه ای است و حرف اصلی را می زند، اظهار کرد: حتی می توان گفت مجموعه مهم تر و پررنگ تر از راس هر است.

رئیس تصریح کرد: امروز باعث مباهات من است که در ها و نهادهای مختلف استان فارس، متخصصان رشته و را می بینم که در تحصیلات آکادمیک این رشته را گذرانده اند و توانستند در خود تحول ایجاد کنند.

دکتر شاکر با اشاره به اینکه در گذشته نگاه مناسبی به ها نبود و در ها به این رشته اهمیتی نمی دادند، عنوان کرد: متخصصان این رشته امروز این نگاهها را تغییر دادند و تحولات بزرگی در این زمینه رخ داده است اما امیدواریم شاهد تاثیرات بیشتری باشیم.

مسعود عطایی نژاد، رئیس استان فارس، نیز در این آیین ضمن تشکر از مسئولان برای این رشته ی ارزشمند، اظهار کرد: کسب تجربه و افزایش مهارت و شایستگی در زمینه های مختلف اخلاقی، عملی و غیره برای در ضرورت دارد.

وی در این آیین بخش‌هایی از دو در حوزه را قرائت کرد و از دانشجویان و شرکت کنندگان حاضر در جلسه خواست برداشت های خود را از مطالبی که شنیده اند بیان کنند.

پس از آن دانشجویان به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداختند و رئیس به پرسش‌های دانشجویان پاسخ گفت.

در پایان این جلسه قول همکاری در برگزاری کارگاه های تجربی دو تا سه ساعت در هر ماه ویژه دانشجویان و همکاری با این دانشکده در راستای تقویت تجربیات دانشجویان داد.

بنا بر این گزارش، برگزاری مسابقه و اهدای هدایا از سوی استان به قید قرعه به سه نفر از دانشجویان از دیگر بخش های این ویژه برنامه بود.

در پایان این ویژه برنامه که به همت بسیج دانشجویی برگزار شد، دانشجویان گرامی و شرکت کنندگان عزیز با افطاری ساده پذیرایی شدند.

دکتر علیرضا فتاحی، مسئول بسیج اساتید علمی کاربردی استان فارس، مهندس مصطفی موسوی، مسئول حوزه بسیج دانشجویی علمی کاربردی استان فارس، سید علی اصغر محدث، مدیر اداره کل و ارشاد اسلامی استان فارس، رضا قادری، مسئول انجمن عکس انجمن صنفی و عکاسان خبری نیز در این آئین حضور داشتند.

جامعه روابط عمومی