ضرر بی‌توجهی نسبت به کار روابط عمومی در درجه اول متوجه خود مدیران خواهد بود و یک مدیر هوشمند، روابط عمومی را به عنوان پست مهم و دارای اولویت در مجموعه خود می‌بیند.

فرماندار شهرستان قشم گفت: ضرر بی‌توجهی نسبت به کار روابط عمومی در درجه اول متوجه خود مدیران خواهد بود و یک مدیر هوشمند، روابط عمومی را به عنوان پست مهم و دارای اولویت در مجموعه خود می‌بیند.

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، ظهر امروز علیرضا نصری در آیین تجلیل از روابط عمومی‌های این شهرستان با بیان این که نقش و ماموریت روابط عمومی دو سویه و اثر‌گذار است، افزود: ارتقاء سطح کمی و کیفی اداره تا حدود زیادی به ابتکارات خلاقانه و نوآوری این حوزه بستگی دارد.

وی ادامه داد: نقشی که روابط عمومی‌ها در انتقال اخبار، اطلاعات و موفقیت‌های مجموعه به جامعه و از سویی رصد ضعف‌ها، کمبودها و نارسایی‌هایی موجود در اجتماع ایفاء می‌نماید، موجب ایجاد نشاط، امید و آرامش بین عموم و اصلاح روش‌ها، تسریع عملکرد و خدمت‌رسانی مطلوب می‌گردد.
فرماندار شهرستان قشم، برگزاری نشست‌های مشترک بین روابط عمومی‌ها، تبادل اندیشه، مشاوره و استفاده از تجربیات یکدیگر را در جهت هم‌افزایی و پیشبرد بهینه امور دانست.

نصری اظهار داشت: به دنبال برجسته کردن نقش خبر در حوزه روابط عمومی هستیم و همان اندازه که سازمان نیازمند روابط عمومی می‌باشد، روابط عمومی‌ها هم نیازمند ارتقاء دانش در حوزه خوب نوشتن، خوب دیدن و تقویت ظرفیت ارتباط گیری با مدیران، همکاران و دیگر نقش‌های منجر به افزایش کارکردها و خدمت‌رسانی بهتر، هستند.
وی همچنین به ماموریت روابط عمومی‌ها در تحقق توسعه پایدار، اشاره و اضافه کرد: مشعل فعالیت‌های سازمانی در دستان روابط عمومی مجموعه قرار دارد و این روابط‌عمومی‌ها هستند که با تاباندن مشعل بر زوایای مختلف کار، موجب اشاعه امید می‌شوند و از سویی اولویت‌های کاری و بازخورد نظر عموم را به مدیران ارائه می‌نمایند.

گفتنی است، آئین تجلیل بیش از ۴۰ نفر از روابط عمومی‌های ادارات و نهادهای قشم و پیشکسوت‌های این حوزه، با حضور فرماندار و مسؤولان ادارات و نهادهای شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

جامعه روابط عمومی