دولت خدمات خوب و ارزنده‌ای انجام داده که به نحو احسن انعکاس نیافته است و ما از روابط عمومی‌ها می‌خواهیم که با انعکاس خوب خبری این خدمات دولت را اطلاع‌رسانی کنند.

فرماندار گناوه گفت: دولت خدمات خوب و ارزنده‌ای انجام داده که به نحو احسن انعکاس نیافته است و ما از روابط عمومی‌ها می‌خواهیم که با انعکاس خوب خبری این خدمات دولت را اطلاع‌رسانی کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از گناوه،سید علی پاک‌نژاد صبح امروز در جلسه روابط عمومی‌های ادارات گناوه اظهار داشت: روابط عمومی‌ها می‌توانند بازوان توانمند مدیران اجرایی باشند و همراه و همگام با آنها در ارائه گزارش‌ها و خدمات دولت که همان خدمات نظام مقدس اسلامی است گام بردارند.

وی افزود:همه ما در نظامی که برخواسته از رای مردمی است که دل در گرو نظام و انقلاب دارند، در حال خدمت هستیم و باید بکوشیم هر چه بیشتر خدمات دولت و نظام را به این مردم انعکاس دهیم.

فرماندار گناوه تصریح کرد: دولت خدمات خوب و ارزنده‌ای انجام داده که به نحو احسن انعکاس نیافته است و ما از روابط عمومی‌ها می‌خواهیم که با انعکاس خوب خبری این خدمات دولت را اطلاع‌رسانی کنند.

وی بیان کرد: خبررسانی خبرنگاران و رسانه‌ها به صورت آزادانه از افتخارات دولت تدبیر و امید است و اخبار خبرنگاران این شهرستان نیز با صیانت کامل و به نحو احسن در رسانه‌های ملی و محلی در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

فرماندار گناوه بیان کرد: نگاه این فرمانداری به جایگاه روابط عمومی‌ها نگاه ویژه و مثبتی است و روابط عمومی‌ها جایگاه ویژه‌ای در سطح این شهرستان دارند و در رویدادها نیز سعی بر این بوده که از خبرگزاری‌های مختلف نهایت بهره را ببریم.

پاک‌نژاد به ویژگی‌های روابط عمومی‌ها اشاره کرد و گفت: مهارت فنی و فراگیری آموزش‌های لازم، دانش و مهارت تخصصی، سوابق تجربی موفق و توانایی ارائه آن، توانمندی‌های فردی و افکار سنجی‌عمومی، سخنوری و فن بیان و قلم توانا، اخلاق و منش متناسب با جایگاه و حرفه روابط‌عمومی و داشتن احساس تعهد نسبت به جامعه و سازمان متبوع از ویژگی‌های روابط عموی‌ها است.

وی با توصیه به روابط عمومی‌های ادارات گفت: توجه جدی به افکار همه کارکنان در ایجاد حرکت ، اصلاح و جریان‌سازی‌های سالم بدون در نظر گرفتن امیال و رویکردهای سیاسی باید مد نظر باشد و کار شما نیز اطلاع‌رسانی و خبررسانی است و باید سعی کنید در رویکردهای سیاسی مخرب اطلاع‌رسانی‌ها بدون حاشیه باشد.

پاک‌نژاد ارائه مشاوره و راهنمایی به مدیران ارشد در ادارات را از دیگر توصیه‌ها به روابط عمومی ادارات دانست و افزود: روابط عمومی های ادارت می‌توانند در این زمینه بازوان قوی برای مدیران ادارات متبوع خود باشند.

وی گفت: روابط عمومی‌ها می‌توانند با پوشش خبری خوب خود نهایت تلاش را بکار برده و با حضور در رسانه‌های مختلف جایگاه روابط عمومی‌ها را ارتقاء ببخشند.
وی گفت: تغییر فرهنگ سازمانی غلط ، ایجاد حسن رابطه بین کارکنان و مشاوران و مدیران سازمانی ، اجتماعی‌کردن آسیب‌های اجتماعی، درج دستورالعمل‌ها مربوط در پروتال‌های ادارات و تقویت ارزش‌ها و ویژگی‌های مطلوب انسانی از دیگر توصیه‌هایی است که باید روابط عمومی‌ها به آن توجه داشته باشند.

پاکنژاد گفت: امروزه فضایای مجازی هم تهدید و هم فرصت است که باید از این فرصت نهایت بهره را ببرید و روابط عمومی‌ها پل ارتباطی خوبی بین مردم و دستگاه‌های اجرایی هستند که ضمن ارائه اخبار سازمان‌ها و ادارات خود باید اطلاع‌رسانی را نیز به نحو احسن انجام دهند.

جامعه روابط عمومی